Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Metal Gawro Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 2:0
  • KS US Śmigno - LUKS Skrzyszów 1:4
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Zorza Zaczarnie 0:0
  • KS Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2:1
  • Łukovia Łukowa - Polan II Żabno 2:5
  • GKS Gromnik - Victoria Koszyce Małe 4:2
  • Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 5:0
  • Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Wietrzychowice 2:3
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 83
ogółem: 647 222

statystyki szczegółowe

Statystyki indywidualne

Czas gry

1. Marcin Jarosz
Marcin Jarosz 1311 minut
2. Kamil Jurczyk
Kamil Jurczyk 1222 minut
3. Kamil Rybak
Kamil Rybak 1205 minut
4. Kamil Kużdżał
Kamil Kużdżał 1109 minut
5. Mateusz Groński
Mateusz Groński 1070 minut
6. Jakub Małysiak
Jakub Małysiak 1055 minut
7. Sebastian Łątka
Sebastian Łątka 1008 minut
8. Mateusz Orlik
Mateusz Orlik 898 minut
9. Dawid Skubisz
Dawid Skubisz 883 minut
10. Paweł Kasprzyk
Paweł Kasprzyk 820 minut
11. Artur Barszcz
Artur Barszcz 810 minut
12. Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik 757 minut
13. Kamil Bachula
Kamil Bachula 662 minut
14. Piotr Mokwa
Piotr Mokwa 656 minut
15. Andrzej Łukasik
Andrzej Łukasik 540 minut
16. Maciej Aleksander
Maciej Aleksander 253 minut
17. Aleksander Jarosz
Aleksander Jarosz 247 minut
18. Jacek Mokwa
Jacek Mokwa 112 minut
19. Piotr Wróblewski
Piotr Wróblewski 93 minut
20. Oskar Oleśkiewicz
Oskar Oleśkiewicz 47 minut
21. Mateusz Cichy
Mateusz Cichy 15 minut
22. Adrian Boruch
Adrian Boruch 13 minut

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GKS GromnikVictoria Koszyce Małe
GKS Gromnik 4:2 Victoria Koszyce Małe
2017-11-12, 13:00:00
Stadion w Gromniku
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Metal Gawro Tarnów 2:0 Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno 1:4 LUKS Skrzyszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:0 Zorza Zaczarnie
KS Nowa Jastrząbka 2:1 Olimpia Wojnicz
Łukovia Łukowa 2:5 Polan II Żabno
GKS Gromnik 4:2 Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn 5:0 Wisła Szczucin
Dunajec Zbylitowska Góra 2:3 LKS Wietrzychowice