Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - LKS Zgłobice 1:0
  • KS Koszyce Wielkie - Tuchovia II Tuchów 4:5
  • Olszynka Ołpiny - KS Ryglice 1:1
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Szynwałd 1:2
  • Victoria Koszyce Małe - LKS Dębina Łętowska 2:1
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Biała Lubaszowa 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Radlna 0:1
  • Dunajec Mikołajowice - KS Rzuchowa 1:1
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 2277
ogółem: 719 567

statystyki szczegółowe

Statystyki indywidualne

Czas gry

1. Paweł Kasprzyk
Paweł Kasprzyk 1326 minut
2. Łukasz Wójcik
Łukasz Wójcik 1236 minut
3. Marcin Jarosz
Marcin Jarosz 1170 minut
4. Jacek Mokwa
Jacek Mokwa 1170 minut
5. Mateusz Orlik
Mateusz Orlik 1155 minut
6. Aleksander Jarosz
Aleksander Jarosz 1110 minut
7. Kamil Rybak
Kamil Rybak 1035 minut
8. Maciej Wójtowicz
Maciej Wójtowicz 1034 minut
9. Mateusz Groński
Mateusz Groński 960 minut
10. Sebastian Łątka
Sebastian Łątka 836 minut
11. Jakub Małysiak
Jakub Małysiak 828 minut
12. Łukasz Kozioł
Łukasz Kozioł 820 minut
13. Tomasz Szalecki
Tomasz Szalecki 656 minut
14. Hubert Januś
Hubert Januś 570 minut
15. Piotr Mokwa
Piotr Mokwa 400 minut
16. Adrian Boruch
Adrian Boruch 170 minut
17. Maciej Aleksander
Maciej Aleksander 140 minut
18. Oskar Oleśkiewicz
Oskar Oleśkiewicz 82 minut
19. Grzegorz Kawa
Grzegorz Kawa 33 minut
20. Michał Łątka
Michał Łątka 24 minut
21. Mikołaj Kasprzycki
Mikołaj Kasprzycki 15 minut
22. Łukasz Potułow
Łukasz Potułow 4 minuty

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Dębina Łętowska
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
2018-11-10, 13:00:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Gosłavia Gosławice 1:0 LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie 4:5 Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny 1:1 KS Ryglice
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:2 LKS Szynwałd
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
Pogoria Pogórska Wola 3:0 LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra 0:1 KS Radlna
Dunajec Mikołajowice 1:1 KS Rzuchowa