LKS Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bruk - Bet Termalica II Nieciecza - GKS Gromnik 3:0
  • KS US Śmigno - Victoria Koszyce Małe 3:1
  • LKS Wietrzychowice - KS Nowa Jastrząbka 3:0
  • Łukovia Łukowa - Ciężkowianka Ciężkowice 0:3
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Ikar Odporyszów 3:0
  • Wisła Szczucin - Tuchovia Tuchów 0:5
  • Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5:0
  •        

Kalendarium

24

05-2017

środa

23 urodziny obchodzi Andrzej Łukasik

25

05-2017

czwartek

26

05-2017

piątek

27

05-2017

sobota

Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik - 17:00

28

05-2017

niedziela

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 128, wczoraj: 191
ogółem: 615 207

statystyki szczegółowe

Kartki

2016/2017

 

BRUK-BET TERMALICA II NIECIECZA

Żółte kartki:
4 - Kamil Szumlański, Marcin TubekKrystian CierlikMateusz Skowron
3 - Radosław Kabała, Karol BigosMichał Musiał
1 - Paweł Skowron, Bartłomiej Smuczyński, Karol Krupa, Przemysław Szarek, Adrian Pikul, Krzysztof Zaborowski, Michał Ludwa, Krzysztof Baran, Szczepan Kogut

Czerwone kartki:
1 - Miłosz Chudoba, Adrian Kopeć

 

 

 

 

CIĘŻKOWIANKA CIĘŻKOWICE

Żółte kartki:
9 - Sebastian Bryt
6 - Michał Kucharzyk
4 - 
Tomasz Popiela
3 - 
Ireneusz Kapałka
2 - Kamil Nowak, Krzysztof Biedroński, Robert Oleksowicz
1 - Bartłomiej Sudoł, Dawid Kwaśny, Konrad Szczerba, Krzysztof Żaba, Łukasz Popiela, Adrian Musiał

Czerwone kartki:
1 - Dawid Kwaśny

 

 

 

 

 

DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA

Żółte kartki:
9 - Jakub Cielczyk
4 - Marcin KozickiTomasz Cielczyk, Arkadiusz Chwałek
3 - Wojciech Bobro, Mateusz Ptak, Tomasz Wnęk
2 - Mateusz Rzońca, Piotr Kot, Damian Liro, Mateusz Rzepka, Marcin Białas, Konrad Klimaj
1 - Damian Grajdura, Konrad Mędala, Tomasz Juszczyk

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

DUNAJEC ZBYLITOWSKA GÓRA

Żółte kartki:
8 - Paweł Goliński
7 - Kamil Blecharski, Sławomir Krakowski
5 - Piotr Grzyb, Łukasz Kazik
3 - Jakub Pacura, Mateusz Tadel, Jakub Biskupek
2 - 
Kamil Rozkuszka, Mateusz Bibro
1 - Jan Pawlak, Olaf Lubera, Artur Broda, Dawid Brończyk, Piotr Pacura, Kamil Jewuła, Artur Wstępnik, Marcin Papuga

Czerwone kartki:
1 - Piotr Grzyb

 

 

 

 

 

GKS GROMNIK

Żółte kartki:
5 - Marek Truchan, Dawid Szczerba, Paweł Kafel
3 - Patryk Gniadek, Dominik Słota
2 - Patryk Chmura, Bartłomiej Niziołek, Dominik Kucharzyk, Robert Truchan
1 - Jarosław Stachoń, Daniel Masłoń, Sebastian Kozłowski

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

IKAR ODPORYSZÓW

Żółte kartki:
5 - Jakub Ptak
4 - Damian Nieroda
3 - Paweł Bieś, Dominik RzońcaMateusz Warzecha, Dawid Pagos
2 - Mariusz Kożuch, Dawid Pająk
1 - Arkadiusz Pinas, Dariusz Flis, Mateusz Koziński, Kamil Kijowski, Paweł Nieroda

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

ŁUKOVIA ŁUKOWA

Żółte kartki:
6 - Łukasz Czosnyka
5 - Albert Libirt
3 - Mateusz Cichoń, Karol Kopiński
2 - Artur Radoń, Bartłomiej Czosnyka, Stanisław Magiera
1 - Patryk Starzycki, Mirosław Bujak, Łukasz Głódź, Jakub Wiatr

Czerwone kartki:
1 - Dariusz Skrobiś

 

 

 

 

 

KS NOWA JASTRZĄBKA

Żółte kartki:
9 - Bartłomiej Starzyk
7 - 
Marcin BaruchAndrzej Baruch
6 - Rafał Kozioł
4 - Kamil Kocoł, Mateusz KaziródPatryk Jachym, Miłosz Cygan
3 - Grzegorz Kalisz, Bartłomiej Matras
2 - Kamil Pierzchała, Michał Janus
1 - Patryk Maliga, Krzysztof Krauze, Piotr Baruch

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

KS US ŚMIGNO

Żółte kartki:
9 - Sebastian Świerczek
8 - 
Dariusz Domagała
5 - Dawid ŻabaKrystian Kozioł, Radosław Sajdak
4 - Paweł Wiśnicki
3 - Krzysztof Bogacz, Artur Domagała, Łukasz Domagała
2 - Marek Nalepka
1 - Adrian Wódka, Paweł Marcinkowski, Piotr Kołton, Hubert Szponder, Dawid Szatko, Bartłomiej Marek, Radosław Małek

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

TUCHOVIA TUCHÓW

Żółte kartki:
7 - Adrian Czyż
4 - Filip Płachno, 
Jakub Sarad, Konrad Makowski
3 - Kordian Damian, Marcin Barwacz, Karol Dziża
2 - Sławomir StecKrzysztof Różycki, Mateusz Niewola
1 - Piotr Bobak, Marcin Borgula

Czerwone kartki:
-

 

 

 

 

 

LKS WIETRZYCHOWICE

Żółte kartki:
6 - Damian Bratko
4 - Łukasz Bratko, Kazimierz Jesionka, Mateusz Wrona
2 - Bartłomiej Wilkosz, Tomasz Koziński
1 - Michał Pawlik, Paweł Janik, Mariusz Antosz, Łukasz Cholewa, Jakub Koziński, Sławomir Tułacz, Kamil Kosman

Czerwone kartki:
1 - Kazimierz Jesionka, Mateusz Wrona

 

 

 

 

 

WISŁA SZCZUCIN

Żółte kartki:
5 - Szczepan Kołton
4 - Konrad Wołoszyn, Stanisław Dernoga, Dawid Dynak
3 - 
Dariusz Kapuściak
2 - Przemysław Krupa, Kamil Dynak, Jakub NytkoKrystian Bator, Kamil Żuchowicz
1 - Szczepan Kołton, Kamil Furgał, Łukasz Łabuz, Mateusz Łabuz, Sebastian Bednarz, Jakub Młodziński, Adam Gmyr, Filip Gądek

Czerwone kartki:
1 - Szczepan Kołton, Dariusz Kapuściak
 

 

 

 

 

 

VICTORIA KOSZYCE MAŁE

Żółte kartki:
5 - Mateusz Cichy
4 - Jacek Mokwa, Wojciech Kuboń, Kamil Rybak, Kamil Bachula, Marcin Jarosz
3 - Kacper ZiółkowskiMateusz Orlik, Adrian Boruch
2 - Łukasz Wójcik, Krzysztof Majerczyk
1 - Artur Rybak, Sebastian Łątka, Adrian Gorzkowski, Kamil Jurczyk, Aleksander Jarosz, Jakub Małysiak, Mateusz Reszczyński

Czerwone kartki:
1 - Artur Barszcz

 

 

 

 

 

ZORZA ZACZARNIE

Żółte kartki:
8 - Patryk Bezkosty
5 - Dominik Szegda, Jakub Papuga
3 - Mirosław Kozioł, Michał Jagiełło, Mateusz Wiatr
2 - Maciej Pabjan, Seweryn Kobyłecki, Piotr Kuta
1 - Mateusz Klich, Grzegorz Stach, Dominik Bezkosty, Damian Helizanowicz, Kamil Madej, Jakub Płaczek, Kacper Zapała, Kamil Madej, Tomasz Kapustka, Marcin Gromadzki

Czerwone kartki:
1 - Marcin Gromadzki

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA FAIR PLAY

Lp. Nazwa drużyny ŻK CZK Punkty
1. Ikar Odporyszów 30 0 30
2. Łukovia Łukowa 27 1 30
3. GKS Gromnik 31 0 31
4. LKS Wietrzychowice 29 2 35
5. Tuchovia Tuchów 36 0 36
6. Ciężkowianka Ciężkowice 34 1 37
7. Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 34 2 40
8. Wisła Szczucin 36 2 42
9. Zorza Zaczarnie 43 1 46
10. Victoria Koszyce Małe 45 1 48
11. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 49 0 49
12. Dunajec Zbylitowska Góra 49 1 52
13. KS US Śmigno 54 0 54
14. KS Nowa Jastrząbka 58 0 58

 

W kolumnach od lewej: pozycja, nazwa drużyny, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (1 za żółtą kartkę, 3 za czerwoną kartkę).

 

 

Tylko bezpośrednie czerwone kartki są zaliczane do statystyk.

 

 

stan na: 22.05.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeGKS Gromnik
Victoria Koszyce Małe   GKS Gromnik
2017-05-27, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS US ŚmignoVictoria Koszyce Małe
KS US Śmigno 3:1 Victoria Koszyce Małe
2017-05-20, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Bruk - Bet Termalica II Nieciecza
Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin
Tuchovia Tuchów - Dunajec Zbylitowska Góra
Ikar Odporyszów - Łukovia Łukowa
Ciężkowianka Ciężkowice - LKS Wietrzychowice
KS Nowa Jastrząbka - KS US Śmigno
Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Bruk - Bet Termalica II Nieciecza 3:0 GKS Gromnik
KS US Śmigno 3:1 Victoria Koszyce Małe
LKS Wietrzychowice 3:0 KS Nowa Jastrząbka
Łukovia Łukowa 0:3 Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zbylitowska Góra 3:0 Ikar Odporyszów
Wisła Szczucin 0:5 Tuchovia Tuchów
Zorza Zaczarnie 5:0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Ankiety

Jakie miejsce zajmie Victoria w przyszłym sezonie?

Najnowsza galeria

Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zbylitowska Góra 2:2 (14.06.2015)
Ładowanie...