Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:3
  • Olszynka Ołpiny - LKS Dębina Łętowska 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Rzuchowa 5:1
  • KS Radlna - Tuchovia II Tuchów 2:1
  • KS Ryglice - LKS Biała Lubaszowa 3:1
  • KS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd 2:2
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice 0:0
  • Dunajec Mikołajowice - Victoria Koszyce Małe 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 346, wczoraj: 399
ogółem: 702 256

statystyki szczegółowe

Strzelcy 2017/18

ostatnia aktualizacja: 18.06.2018

2017/2018

Bramki:

28 goli:

  • Mateusz Wójcik (Zakliczyn)

23 gole:

  • Damian Grajdura (Wietrzychowice)

19 goli:

  • Marcin Gąsior (Skrzyszów)
  • Kamil Żuchowicz (Wisła)

​18 goli:

  • Rafał Zegar (Zorza)

​16 goli:

  • Dariusz Bałut (Gromnik)
  • Adrian Wójcik (Zakliczyn)
  • Jakub Płaczek (Zorza)

​14 goli:

  • Szczepan Kołton (Wisła)
  • Dariusz Gwiżdż (Zakliczyn)
  • Mateusz Bibro (Zbylitowska Góra)
  • Dawid Iwaniec (Zorza)

​13 goli:

​12 goli:

  • Adam Wiewióra (Ciężkowianka)
  • Dominik Słota (Gromnik)
  • Dawid Szczerba (Gromnik)

​11 goli:

  • Marcin Deś (Ciężkowianka)
  • Arkadiusz Chwałek (Dąbrovia)
  • Jakub Szumlański (Olimpia)
  • Daniel Osowski (Zakliczyn)
  • Kamil Wójcik (Zakliczyn)

10 goli:

  • Jerzy Gromadzki (Metal)
  • Mateusz Nowak (Olimpia)
  • Jarosław Stańczyk (Skrzyszów)

9 goli:

8 goli:

  • Bartłomiej Niziołek (Gromnik)
  • Marcin Czosnyka (Łukovia)
  • Bartłomiej Krużel (Metal)
  • Miłosz Buras (Skrzyszów)
  • Szymon Sus (Skrzyszów)
  • Dawid Pagos (Śmigno)
  • Daniel Wzorek (Zakliczyn)
  • Patryk Bezkosty (Zorza)

7 goli:

  • Piotr Fijał (Dąbrovia)
  • Marcin Kozicki (Dąbrovia)
  • Jacek Słota (Gromnik)
  • Grzegorz Kalisz (Nowa Jastrząbka)
  • Krzysztof Stryczek (Polan)
  • Piotr Chaim (Skrzyszów)
  • Kamil Kużdżał (Victoria)
  • Jakub Młodziński (Wisła)

6 goli:

  • Mateusz Roman (Ciężkowianka)
  • Bartosz Iwaniec (Dąbrovia)
  • Piotr Jachimek (Polan)
  • Łukasz Baran (Skrzyszów)
  • Piotr Kołton (Śmigno)
  • Konrad Wołoszyn (Wisła)

5 goli:

  • Dominik Wiśniowski (Dąbrovia)
  • Łukasz Steć (Gromnik)
  • Tomasz Frączek (Łukovia)
  • Marcin Gruszka (Metal)
  • Maciej Wójtowicz (Metal)
  • Kamil Pierzchała (Nowa Jastrząbka)
  • Piotr Gałuszka (Olimpia)
  • Mariusz Kamiński (Olimpia)
  • Szymon Oszust (Olimpia)
  • Maksymilian Jankowski (Polan)
  • Wojciech Kruk (Polan)
  • Przemysław Wróbel (Polan)
  • Artur Domagała (Śmigno)
  • Artur Barszcz (Victoria)
  • Aleksander Jarosz (Victoria)
  • Piotr Pacura (Zbylitowska Góra)

4 gole:

  • Robert Oleksowicz (Ciężkowianka)
  • Mikołaj Włudyka (Ciężkowianka)
  • Jakub Górka (Dąbrovia)
  • Andrzej Lejkowski (Dąbrovia)
  • Adam Majka (Dąbrovia)
  • Krystian Schab (Łukovia)
  • Sebastian Wałaszek (Łukovia)
  • Tomasz Barczak (Metal)
  • Bartosz Karpowicz (Metal)
  • Michał Janus (Nowa Jastrząbka)
  • Mateusz Kaziród (Nowa Jastrząbka)
  • Mateusz Wiatr (Nowa Jastrząbka)
  • Marcin Mosio (Polan)
  • Piotr Nogaś (Polan)
  • Marcin Bobrowski (Skrzyszów)
  • Mateusz Jurczyk (Skrzyszów)
  • Dawid Pacura (Śmigno)
  • Dominik Świerczek (Śmigno)
  • Przemysław Krupa (Wisła)
  • Radosław Łachut (Wisła)
  • Tomasz Pawłowski (Zakliczyn)
  • Filip Świderski (Zakliczyn)

3 gole:

  • Adrian Musiał (Ciężkowianka) 
  • Damian Chwałek (Dąbrovia)
  • Krzysztof Barnaś (Gromnik)
  • Łukasz Czosnyka (Łukovia)
  • Mateusz Zagórski (Łukovia)
  • Krzysztof Jabłoński (Metal)
  • Rafał Mania (Metal)
  • Daniel Przydział (Metal)
  • Wojciech Janus (Nowa Jastrząbka)
  • Krzysztof Krauze (Nowa Jastrząbka)
  • Jakub Hynek (Olimpia)
  • Maciej Kijak (Olimpia)
  • Daniel Kurzawski (Polan)
  • Dawid Kurzawski (Polan)
  • Sebastian Liro (Polan)
  • Bartłomiej Mądel (Skrzyszów)
  • Jakub Stach (Skrzyszów)
  • Konrad Barwacz (Śmigno)
  • Michał Minorczyk (Śmigno)
  • Mateusz Niewola (Śmigno)
  • Sebastian Świerczek (Śmigno)
  • Dawid Skubisz (Victoria)
  • Jakub Koziński (Wietrzychowice)
  • Tomasz Mątwicki (Wisła)
  • Marcin Sędłak (Zbylitowska Góra)

2 gole:

  • Krzysztof Biedroński (Ciężkowianka)
  • Dominik Cieśla (Ciężkowianka)
  • Kamil Nowak (Ciężkowianka)
  • Tomasz Cielczyk (Dąbrovia)
  • Ireneusz Kapałka (Gromnik)
  • Marcin Kwiek (Gromnik)
  • Michał Ryndak (Gromnik)
  • Andrzej Wałaszek (Łukovia)
  • Sebastian Gębala (Metal)
  • Tomasz Poproch (Metal)
  • Grzegorz Pytel (Metal)
  • Kamil Szumlański (Metal)
  • Karol Gniady (Olimpia)
  • Łukasz Kusion (Olimpia)
  • Jacek Malisz (Olimpia)
  • Karol Bigos (Polan)
  • Łukasz Młodawski (Polan)
  • Dawid Szatko (Skrzyszów)
  • Krystian Kozioł (Śmigno)
  • Szymon Marciniec (Śmigno)
  • Mateusz Orlik (Victoria/Metal)
  • Łukasz Bratko (Wietrzychowice)
  • Adrian Gwóźdź (Wietrzychowice)
  • Paweł Janik (Wietrzychowice)
  • Krystian Bator (Wisła)
  • Dawid Dynak (Wisła)
  • Kamil Dynak (Wisła)
  • Dawid Żaba (Wisła)
  • Marcin Pawłowski (Zakliczyn)
  • Kamil Blecharski (Zbylitowska Góra)
  • Paweł Goliński (Zbylitowska Góra)
  • Mariusz Połeć (Zbylitowska Góra)
  • Artur Koza (Zorza)
  • Tomasz Nytko (Zorza)
  • Jakub Papuga (Zorza)
  • Grzegorz Stach (Zorza)

1 gol:

  • Michał Kucharzyk (Ciężkowianka)
  • Wojciech Bobro (Dąbrovia)
  • Konrad Makowski (Dąbrovia)
  • Mateusz Proczka (Dąbrovia)
  • Paweł Ptak (Dąbrovia)
  • Mikołaj Ryczek (Dąbrovia)
  • Klaudiusz Woźniak (Dąbrovia)
  • Patryk Chmura (Gromnik)
  • Patryk Gniadek (Gromnik)
  • Paweł Kafel (Gromnik)
  • Stanisław Magiera (Łukovia)
  • Sławomir Syjud (Łukovia)
  • Adrian Czyż (Metal)
  • Marcin Gromadzki (Metal)
  • Marcin Baruch (Nowa Jastrząbka)
  • Konrad Jaworski (Nowa Jastrząbka)
  • Radosław Kiełbasa (Nowa Jastrząbka)
  • Mariusz Płaczek (Nowa Jastrząbka)
  • Bartłomiej Starzyk (Nowa Jastrząbka)
  • Piotr Wielgus (Nowa Jastrząbka)
  • Jakub Gostek (Olimpia)
  • Mateusz Lądwik (Olimpia)
  • Jacek Radliński (Olimpia)
  • Roger Radliński (Olimpia)
  • Dominik Gorczyca (Polan)
  • Seweryn Nagórzański (Polan)
  • Wojciech Sołtysiak (Polan)
  • Szymon Zieliński (Polan)
  • Tomasz Lis (Skrzyszów)
  • Marcin Witek (Skrzyszów)
  • Marcin Barwacz (Śmigno)
  • Dariusz Domagała (Śmigno)
  • Zenon Kilian (Śmigno)
  • Mieszko Paluchowski (Śmigno)
  • Radosław Sajdak (Śmigno)
  • Adrian Wajs (Śmigno)
  • Kamil Bachula (Victoria)
  • Kamil Rybak (Victoria)
  • Łukasz Wójcik (Victoria)
  • Grzegorz Lechowicz (Wietrzychowice)
  • Jakub Nowak (Wietrzychowice)
  • Józef Nowak (Wietrzychowice)
  • Mateusz Łabuz (Wisła)
  • Marek Trójniak (Wisła)
  • Tomasz Zieliński (Wisła)
  • Maksymilian Żuchowicz (Wisła)
  • Kamil Brzęk (Zakliczyn)
  • Mateusz Brzęk (Zakliczyn)
  • Artur Kiełbasa (Zakliczyn)
  • Maciej Kusiak (Zakliczyn)
  • Piotr Grzyb (Zbylitowska Góra)
  • Sławomir Krakowski (Zbylitowska Góra)
  • Patryk Maciosek (Zbylitowska Góra)
  • Wacław Maciosek (Zbylitowska Góra)
  • Kamil Rozkuszka (Zbylitowska Góra)
  • Artur Wstępnik (Zbylitowska Góra)
  • Mateusz Tadel (Zbylitowska Góra)
  • Piotr Kuta (Zorza)
  • Rafał Sawa (Zorza)
  • Damian Sysło (Zorza)

 

Walkowery:

  • 2. kolejka (19.08.17) / Śmigno - Olimpia  ̶3̶:̶1̶  0:3 (nieuprawniony zawodnik gospodarzy)
  • 18. kolejka (31.03.18) / Zorza - Wietrzychowice 5:0 (wynik z boiska utrzymany; nieuprawniony zawodnik gości)
  • 21. kolejka (22.04.18) / Śmigno - Ciężkowianka  ̶2̶:̶0̶  3:0 (nieuprawniony zawodnik gości)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeBobrovia Bobrowniki Małe
Victoria Koszyce Małe   Bobrovia Bobrowniki Małe
2018-10-27, 14:00:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceVictoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe
2018-10-14, 15:00:00
Stadion w Mikołajowicach
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice - KS Radlna
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska - KS Koszyce Wielkie
KS Rzuchowa - Olszynka Ołpiny

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny 3:0 LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra 5:1 KS Rzuchowa
KS Radlna 2:1 Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice 3:1 LKS Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie 2:2 LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 0:0 LKS Zgłobice
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe