LKS Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bruk - Bet Termalica II Nieciecza - Victoria Koszyce Małe 5:0
  • GKS Gromnik - KS Nowa Jastrząbka 3:0
  • KS US Śmigno - Ciężkowianka Ciężkowice 2:3
  • LKS Wietrzychowice - Ikar Odporyszów 5:0
  • Łukovia Łukowa - Tuchovia Tuchów 0:10
  • Zorza Zaczarnie - Dunajec Zbylitowska Góra 2:2
  • Wisła Szczucin - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:0
  •        

Kalendarium

23

06-2017

piątek

24

06-2017

sobota

25

06-2017

niedziela

26

06-2017

pon.

27

06-2017

wtorek

28

06-2017

środa

29

06-2017

czwartek

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 109, wczoraj: 286
ogółem: 619 511

statystyki szczegółowe

Strzelcy

2016/2017

19 bramek:
Karol Dziża (Tuchovia)

18 bramek:
Karol Bigos (Termalica)

17 bramek:
Damian Świątek (Tuchovia)

16 bramek:
Konrad Makowski (Tuchovia)

15 bramek:
Filip Płachno (Tuchovia)

14 bramek:
Kamil Szumlański (Termalica)

13 bramek:
Kamil Żuchowicz (Wisła)

12 bramek:
Dawid Szczerba (Gromnik), Patryk Bezkosty (Zorza)Dominik Słota (Gromnik)Artur Domagała (Śmigno)

11 bramek:
Konrad Wołoszyn (Wisła)

10 bramek:
Jakub Nytko (Wisła)Rafał Kozioł (Nowa Jastrząbka)

9 bramek:
Patryk Gniadek (Gromnik), Dawid Dynak (Wisła), Adrian Musiał (Ciężkowianka), Krystian Schab (Łukovia)

8 bramek:
Mariusz Płaczek (Nowa Jastrząbka)Arkadiusz Chwałek (Dąbrovia), Szczepan Kogut (Termalica), Dawid Szatko (Śmigno)

7 bramek:
Paweł Skowron (Termalica), Volodymyr Koval (Termalica), Piotr Pacura (Dunajec)Sebastian Łątka (Victoria), Jakub Płaczek (Zorza), Marcin Deś (Ciężkowianka)

6 bramek:
Sebastian Kozłowski (Gromnik), Kamil Pierzchała (Nowa Jastrząbka)Tomasz Frączek (Łukovia), Jakub Wróbel (Termalica), Mateusz Bibro (Dunajec), Adrian Czyż (Tuchovia)Krystian Kozioł (Śmigno)

5 bramek:
Krystian Baran (Tuchovia), Bartłomiej Smuczyński (Termalica), Karol Krupa (Termalica)Marcin Jarosz (Victoria)Krzysztof Krauze (Nowa Jastrząbka), Mateusz Kaziród (Nowa Jastrząbka), Mateusz Niewola (Tuchovia)Wojciech Kuboń (Victoria), Damian Bratko (Wietrzychowice), Sebastian Wałaszek (Łukovia)Marcin Barwacz (Tuchovia), Piotr Kuta (Zorza), Andrzej Wałaszek (Łukovia)

4 bramki:
Jakub Koziński (Wietrzychowice), Paweł Kafel (Gromnik)Tomasz Zieliński (Wisła), Krzysztof Bogacz (Śmigno), Michał Musiał (Termalica), Adrian Gwóźdź (Wietrzychowice), Paweł Janik (Wietrzychowice)Artur Barszcz (Victoria), Łukasz Kazik (Dunajec), Krzysztof Biedroński (Ciężkowianka), Krzysztof Żaba (Ciężkowianka)

3 bramki:
Marcin Papuga (Dunajec), Martin Juhar (Termalica), David Guba (Termalica), Ireneusz Kapałka (Ciężkowianka), Jakub Górka (Dąbrovia), Kamil Nowak (Ciężkowianka), Krystian Cierlik (Termalica), Michał Jagiełło (Zorza), Damian Liro (Dąbrovia), Michał Kucharzyk (Ciężkowianka), Jacek Słota (Gromnik), Marcin Kwiek (Gromnik), Przemysław Krupa (Wisła), Michał Janus (Nowa Jastrząbka), Łukasz Zając (Śmigno), Mateusz Wiatr (Zorza), Szczepan Kołton (Wisła), Bartłomiej Niziołek (Gromnik), Dawid Żaba (Śmigno), Łukasz Uchwat (Ciężkowianka), Jakub Nowak (Wietrzychowice)

2 bramki:
Bartłomiej Starzyk (Nowa Jastrząbka), Marcin Kozicki (Dąbrovia), Łukasz Głódź (Łukovia), Paweł Marcinkowski (Śmigno), Daniel Masłoń (Gromnik), Tomasz Cielczyk (Dąbrovia), Piotr Bobak (Tuchovia), Mateusz Warzecha (Ikar), Dominik Kuta (Śmigno), Krystian Bator (Wisła), Adrian Kopeć (Termalica), Andrzej Lejkowski (Dąbrovia), Jakub Młodziński (Wisła), Grzegorz Stach (Zorza), Łukasz Skruch (Gromnik), Bartłomiej Matras (Nowa Jastrząbka), Tomasz Koziński (Wietrzychowice), Michał Ludwa (Termalica), Michał Minorczyk (Śmigno), Dariusz Kapuściak (Wisła), Grzegorz Kalisz (Nowa Jastrząbka), Dawid Pagos (Ikar Odporyszów), Jakub Cielczyk (Dąbrovia), Łukasz Popiela (Ciężkowianka), Adrian Pikul (Termalica), Krzysztof Baran (Termalica), Jakub Sarad (Tuchovia), Łukasz Bratko (Wietrzychowice), Mateusz Tadel (Dunajec), Przemysław Warzecha (Ikar)

1 bramka:
Dominik Rzońca (Ikar), Bartłomiej Minor (Dąbrovia), Piotr Kot (Dąbrovia), Mateusz Łabuz (Wisła), Patryk Maliga (Nowa Jastrząbka), Michał Aksamit (Dąbrovia), Mirosław Kozioł (Zorza), Dominik Szegda (Zorza), Grzegorz Smolik (Łukovia), Jarosław Stachoń (Gromnik), Dominik Kucharzyk (Gromnik), Kamil Furgał (Wisła), Dariusz Domagała (Śmigno), Damian Nieroda (Ikar), Paweł Goliński (Dunajec), Mateusz Jurczyk (Victoria), Mateusz Orlik (Victoria), Jakub Szymański (Termalica), Miłosz Chudoba (Termalica), Stanisław Magiera (Łukovia), Sebastian Świerczek (Śmigno), Damian Grajdura (Dąbrovia), Daniel Krzaczek (Ikar), Piotr Jewuła (Dunajec), Andrzej Krakowski (Zorza), Jakub Pacura (Dunajec), Mateusz Rzeszutko (Łukovia), Konrad Barwacz (Tuchovia), Łukasz Czosnyka (Łukovia), Patryk Partyka (Victoria), Przemysław Szarek (Termalica), Piotr Kołton (Śmigno), Artur Koza (Zorza), Patryk Jachym (Nowa Jastrząbka), Dominik Wiśniowski (Dąbrovia), Piotr Fijał (Dąbrovia), Dawid Nowak (Termalica), Artur Radoń (Łukovia), Przemysław Bujak (Łukovia), Piotr Grzyb (Dunajec), Łukasz Domagała (Śmigno), Paweł Lechowicz (Wietrzychowice), Marcin Tubek (Termalica), Seweryn Kobyłecki (Zorza), Mateusz Rzepka (Dąbrovia), Wojciech Bobro (Dąbrovia), Kamil Rybak (Victoria), Guilherme (Termalica), Adrian Rawita (Termalica), Marcin Borgula (Tuchovia), Jakub Małysiak (Victoria), Kamil Blecharski (Dunajec), Sławomir Stec (Tuchovia), Marcel Nykiel (Wietrzychowice), Mateusz Wrona (Wietrzychowice), Artur Wstępnik (Dunajec)

---

Bramki samobójcze:
2 - Dariusz Flis (Ikar), Damian Nieroda (Ikar)
1 - Michał Ryndak (Gromnik), Mateusz Jurczyk (Victoria), Kamil Madej (Zorza), Paweł Goliński (Dunajec), Marek Trójniak (Wisła), Kamil Bachula (Victoria), Dariusz Kapuściak (Wisła), Krystian Bator (Wisła)

Walkowery: 4
27.08.2016: Ciężkowianka Ciężkowice - Ikar Odporyszów 3:0 w/o (goście nie przyjechali)
04.09.2016: Ikar Odporyszów - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 0:3 w/o (zdekompletowanie drużyny)
05.11.2016: Tuchovia Tuchów - KS US Śmigno 6:0 w/o (zdekompletowanie drużyny)
05.11.2016: Ikar Odporyszów - GKS Gromnik 0:5 w/o (zdekompletowanie drużyny)
 

 

stan na: 30.05.2017

 

 


 

 

 

BRUK-BET TERMALICA II NIECIECZA

18 - Karol Bigos
14 - Kamil Szumlański
8 - 
Szczepan Kogut
7 - Paweł Skowron, Volodymyr Koval
6 - Jakub Wróbel

5 - Bartłomiej Smuczyński, Karol Krupa
4 - Michał Musiał
3 - Martin Juhar, David Guba, Krystian Cierlik
2 - Michał Ludwa, 
Adrian Pikul, Krzysztof Baran
1 - Jakub Szymański, Miłosz Chudoba, Adrian Kopeć, Przemysław Szarek, Dawid Nowak, Marcin Tubek, Guilherme, Adrian Rawita

 

 

 

 

CIĘŻKOWIANKA CIĘŻKOWICE

9 - Adrian Musiał
7 - Marcin Deś
4 - 
Krzysztof BiedrońskiKrzysztof Żaba
3 - Ireneusz Kapałka, Kamil Nowak, Michał Kucharzyk, Łukasz Uchwat
2 - Łukasz Popiela

 

 

 

 

 

DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA

8 - Arkadiusz Chwałek
3 - 
Jakub Górka, Damian Liro
2 - Marcin Kozicki, Tomasz Cielczyk, Andrzej Lejkowski, Jakub Cielczyk
1 - Bartłomiej Minor, Piotr Kot, Michał Aksamit, Damian Grajdura, Dominik Wiśniowski, Piotr Fijał, Mateusz Rzepka, Wojciech Bobro

 

 

 

 

 

DUNAJEC ZBYLITOWSKA GÓRA

7 - Piotr Pacura
6 - Mateusz Bibro
4 - 
Łukasz Kazik
3 - Marcin Papuga
2 - 
Mateusz Tadel
1 - Paweł Goliński, Piotr Jewuła, Jakub Pacura, Piotr Grzyb, Kamil Blecharski, Artur Wstępnik

 

 

 

 

 

GKS GROMNIK

12 - Dawid Szczerba, Dominik Słota
9 - Patryk Gniadek
6 - Sebastian Kozłowski
3 - Paweł KafelJacek Słota, Marcin Kwiek, Bartłomiej Niziołek
2 - Daniel Masłoń, Łukasz Skruch
1 - Jarosław Stachoń, Dominik Kucharzyk

 

 

 

 

 

IKAR ODPORYSZÓW

2 - Mateusz Warzecha, Dawid Pagos, Przemysław Warzecha
1 - Dominik Rzońca, Damian Nieroda, Daniel Krzaczek

 

 

 

 

 

ŁUKOVIA ŁUKOWA

9 - Krystian Schab
6 -
Tomasz Frączek
5 - Sebastian Wałaszek, 
Andrzej Wałaszek
2 - Łukasz Głódź
1 - Grzegorz Smolik, Stanisław Magiera, Mateusz Rzeszutko, Łukasz Czosnyka, Artur Radoń, Przemysław Bujak

 

 

 

 

 

KS NOWA JASTRZĄBKA

10 - Rafał Kozioł
8 - Mariusz Płaczek
6 -
Kamil Pierzchała
5 - Krzysztof Krauze, 
Mateusz Kaziród
3 - 
Michał Janus
2 - Bartłomiej Starzyk, Bartłomiej Matras, Grzegorz Kalisz
1 - Patryk Maliga, Patryk Jachym

 

 

 

 

 

KS US ŚMIGNO

12 - Artur Domagała
8 - Dawid Szatko
6 - 
Krystian Kozioł
4 - Krzysztof Bogacz
3 - 
Łukasz Zając, Dawid Żaba
2 - Paweł Marcinkowski, Dominik Kuta, Michał Minorczyk
1 - Dariusz Domagała, Sebastian Świerczek, Piotr Kołton, Łukasz Domagała

 

 

 

 

 

TUCHOVIA TUCHÓW

19 - Karol Dziża
17 - Damian Świątek
16 - Konrad Makowski
15 - Filip Płachno
6 - 
Adrian Czyż
5 - Krystian Baran, Mateusz Niewola, Marcin Barwacz
2 - Piotr Bobak, Jakub Sarad
1 - Konrad Barwacz, Marcin Borgula, Sławomir Stec

 

 

 

 

 

LKS WIETRZYCHOWICE

5 - Damian Bratko
4 - Jakub Koziński, Adrian GwóźdźPaweł Janik
3 - Jakub Nowak

2 - Tomasz KozińskiŁukasz Bratko
1 - Paweł Lechowicz, Marcel Nykiel, Mateusz Wrona

 

 

 

 

 

WISŁA SZCZUCIN

13 - Kamil Żuchowicz
11 - Konrad Wołoszyn
10 - Jakub Nytko
9 - Dawid Dynak
4 - Tomasz Zieliński
3 - Przemysław Krupa, 
Szczepan Kołton
2 - Krystian Bator, Jakub Młodziński, Dariusz Kapuściak
1 - Mateusz Łabuz, Kamil Furgał

 

 

 

 

 

VICTORIA KOSZYCE MAŁE

7 - Sebastian Łątka
5 - 
Marcin Jarosz, Wojciech Kuboń
4 - Artur Barszcz
1 - Mateusz Jurczyk, Mateusz Orlik, Patryk Partyka, Jakub Małysiak

 

 

 

 

 

ZORZA ZACZARNIE

12 - Patryk Bezkosty
7 - Jakub Płaczek
5 - 
Piotr Kuta
3 - Michał Jagiełło, Mateusz Wiatr
2 - Grzegorz Stach
1 - Mirosław Kozioł, Dominik Szegda, Andrzej Krakowski, Artur Koza, Seweryn Kobyłecki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Bruk-Bet Termalica II NiecieczaVictoria Koszyce Małe
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 5:0 Victoria Koszyce Małe
2017-06-04, 12:30:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Wisła Szczucin - Bruk - Bet Termalica II Nieciecza
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zbylitowska Góra
Zorza Zaczarnie - Łukovia Łukowa
Tuchovia Tuchów - LKS Wietrzychowice
Ikar Odporyszów - KS US Śmigno
Ciężkowianka Ciężkowice - GKS Gromnik
KS Nowa Jastrząbka - Victoria Koszyce Małe

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Bruk - Bet Termalica II Nieciecza 5:0 Victoria Koszyce Małe
GKS Gromnik 3:0 KS Nowa Jastrząbka
KS US Śmigno 2:3 Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Wietrzychowice 5:0 Ikar Odporyszów
Łukovia Łukowa 0:10 Tuchovia Tuchów
Zorza Zaczarnie 2:2 Dunajec Zbylitowska Góra
Wisła Szczucin 2:0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Ankiety

Jakie miejsce zajmie Victoria w przyszłym sezonie?

Najnowsza galeria

Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zbylitowska Góra 2:2 (14.06.2015)
Ładowanie...