Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:3
  • Olszynka Ołpiny - LKS Dębina Łętowska 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Rzuchowa 5:1
  • KS Radlna - Tuchovia II Tuchów 2:1
  • KS Ryglice - LKS Biała Lubaszowa 3:1
  • KS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd 2:2
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice 0:0
  • Dunajec Mikołajowice - Victoria Koszyce Małe 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 344, wczoraj: 368
ogółem: 701 420

statystyki szczegółowe

Strzelcy 2014/15

2014/15

34 bramki:

Jamka (Tuchovia Tuchów)

23 bramki:

Płachno (Tuchovia Tuchów)

22 bramki:

Świątek (Victoria Koszyce Małe)

15 bramek:

Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Chrobak (Łukovia Łukowa)

14 bramek:

Bielak (Tarnovia Tarnów)

13 bramek:

Żuchowicz (Wisła Szczucin)

12 bramek:

M.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bibro (Dunajec Zbylitowska Góra), K.Baran (Tuchovia Tuchów)

11 bramek:

J. Nytko (Wisła Szczucin), Sendor (Ikar Odporyszów), Szumlański (Pogórze Pleśna)

10 bramek:

Świerczek (Tarnovia Tarnów), Banach (Ciężkowianka Ciężkowice), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice)

9 bramek:

Tapa (Ikar Odporyszów), Zborowski (Pogórze Pleśna), Mikoś (Tarnovia Tarnów), Bałut (Ciężkowianka Ciężkowice), Deś (Ciężkowianka Ciężkowice), Wróbel (Unia Niedomice), J.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bigos (Termalica II Nieciecza)

8 bramek:

Iwaniec (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Frąc (Ikar Odporyszów)

7 bramek:

D.Bielak (Tuchovia Tuchów), Ślęczka (Termalica II Nieciecza)

6 bramek:

Mosio (Unia Niedomocie), Wołoszyn (Wisła Szczucin, Tryba (Victoria Koszyce Małe), Chłoń (Ikar Odporyszów), Wróbel (Termalica II Nieciecza), Zaucha (Tarnovia Tarnów), Rąpała (Tuchovia Tuchów), T.Koziński (Ikar Odporyszów), Nosek (Łukovia Łukowa), Groński (Victoria Koszyce Małe), Wojcieszek (Unia Niedomice), Sz.Baran (Tuchovia Tuchów)

5 bramek:

Białas (Iskra Olesno), Jabłoński (Victoria Koszyce Małe), Barwacz (Tuchovia Tuchów), Radoń (Łukovia Łukowa), Zahora (Unia Niedomice)

4 bramki:

Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), K.Nytko (Wisła Szczucin), Paluchowski (Termalica II Nieciecza), Pikul (Termalica II Nieciecza), Giza (Iskra Olesno), Witek (LUKS Skrzyszów), Krakowski (Dunajec Zbylitowska Góra), J.Koziński (Ikar Odporyszów), Minorczyk (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Tubek (Termalica II Nieciecza), Miś (Victoria Koszyce Małe), Nagórzański (Unia Niedomice), M.Koziński (Ikar Odporyszów), Niewola (Tuchovia Tuchów), Kędzior (Termalica II Nieciecza), Pałka (Łukovia Łukowa), Rzońca (Pogórze Pleśna)

3 bramki:

Woźniak (Ikar Odporyszów), Cygan (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gałuszka (Dunajec Zbylitowska Góra), Osiak (Pogórze Pleśna), Miodowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gądek (Pogórze Pleśna), Rzepka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Stańczyk (LUKS Skrzyszów), Kogut (Termalica II Nieciecza), Płaneta (Termalica II Nieciecza), Furgał (Wisła Szczucin), Gorczyca (Termalica II Nieciecza), Bator (Wisła Szczucin), Rybski (Dunajec Zbylitowska Góra), Frączek (Łukovia Łukowa), Hajduk (Łukovia Łukowa), Kmiecik (Unia Niedomice), Gromadzki (Victoria Koszyce Małe), Tadel (Dunajec Zbylitowska Góra), Rzońca (Tarnovia Tarnów)

2 bramki:

Krużel (Victoria Koszyce Małe), Cholewa (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kot (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Nosek (LUKS Skrzyszów), Trzpit (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Rozkuszka (Iskra Olesno), Papuga (Dunajec Zbylitowska Góra), Janeczko (Termalica II Nieciecza), Wiśniowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Dydyk (Tarnovia Tarnów), Marzec (Iskra Olesno), Czosnyka (Łukovia Łukowa), Gąsior (Iskra Olesno), Bała (Victoria Koszyce Małe), Kijowski (Ikar Odporyszów), Maslo (Termalica II Nieciecza), Kucharzyk (Ciężkowianka Ciężkowice), Bobrowski (LUKS Skrzyszów), Warzecha (Ikar Odporyszów), Sieradzki (Wisła Szczucin), Majka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kołton (Wisła Szczucin), D.Dynak (Wisła Szczucin), Krzaczek (Unia Niedomice), Radliński (Unia Niedomice), Broda (Dunajec Zbylitowska Góra), Mania (Pogórze Pleśna), Nowak (Termalica II Nieciecza), Popiela (Ciężkowianka Ciężkowice), Blecharski (Dunajec Zbylitowska Góra), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Odroniec (Tuchovia Tuchów), Cierlik (Termalica II Nieciecza), M. Jarosz (Victoria Koszyce Małe)

1 bramka:

Stec (Tuchovia Tuchów), Szymański (Ikar Odporyszów), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Sikorski (Pogórze Pleśna), Różycki (Tuchovia Tuchów), Surman (Termalica II Nieciecza), Daniel (Termalica II Nieciecza), Miśtak (Tuchovia Tuchów), Jurczyk (Victoria Koszyce Małe), Zieliński (Iskra Olesno), Nowak (Ikar Odporyszów), Król (Unia Niedomice), Kafel (Tuchovia Tuchów), Krakowski (LUKS Skrzyszów, Wałaszek (Iskra Olesno), Wałaszek (Łukovia Łukowa), Dychtoń (LUKS Skrzyszów), Grajdura (Termalica II Nieciecza), Damian (Tuchovia Tuchów), Kowal (Tarnovia Tarnów), Kubis (Tarnovia Tarnów), Mleczko (Tarnovia Tarnów), Marek (Iskra Olesno), Piekarski (Dunajec Zbylitowska Góra), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Chomiuk (Termalica II Nieciecza),Sołtys (Victoria Koszyce Małe), Musiał (Wisła Szczucin), Drwal (Pogórze Pleśna), Jasiak (Iskra Olesno), Nowak (Ciężkowianka Ciężkowice), Kamiński (Termalica II Nieciecza), Spinda (Unia Niedomice), Nosek (Łukovia Łukowa), Kinel (Iskra Olesno), Mikulec (Ikar Odporyszów), Musiał (Ciężkowianka Ciężkowice), Grzyb (Dunajec Zbylitowska Góra), Kociara (Tarnovia Tarnów), Płaczek (Łukovia Łukowa), Barszcz (Termalica II Nieciecza), K.Dynak (Wisła Szczucin), Włodyka (Termalica II Nieciecza), Sarad (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Kołbasiuk (LUKS Skrzyszów), Mądel (LUKS Skrzyszów), Łabuz (Wisła Szczucin), Noga (Tarnovia Tarnów), Magiera (Łukovia Łukowa), Wnęk (Iskra Olesno), Madejski (Unia Niedomice), Mikrut (Tuchovia Tuchów), Dzierżanowski (Termalica II Nieciecza), Gucwa (Tarnovia Tarnów), Ruchwa (Ciężkowianka Ciężkowice), A. Jarosz (Victoria Koszyce Małe)

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Biała LubaszowaVictoria Koszyce Małe
LKS Biała Lubaszowa   Victoria Koszyce Małe
2018-10-20, 15:00:00

Stadion w Białej Lubaszowej

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceVictoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe
2018-10-14, 15:00:00
Stadion w Mikołajowicach
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice - KS Radlna
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska - KS Koszyce Wielkie
KS Rzuchowa - Olszynka Ołpiny

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny 3:0 LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra 5:1 KS Rzuchowa
KS Radlna 2:1 Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice 3:1 LKS Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie 2:2 LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 0:0 LKS Zgłobice
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe