Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Łukovia Łukowa - LUKS Skrzyszów 1:0
  • KS US Śmigno - Victoria Koszyce Małe 6:1
  • Dunajec Zakliczyn - Zorza Zaczarnie 3:2
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin 3:3
  • GKS Gromnik - LKS Wietrzychowice 5:2
  • KS Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno 0:2
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice 1:0
  • Metal Gawro Tarnów - Olimpia Wojnicz 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 294, wczoraj: 187
ogółem: 673 876

statystyki szczegółowe

Strzelcy 2014/15

2014/15

34 bramki:

Jamka (Tuchovia Tuchów)

23 bramki:

Płachno (Tuchovia Tuchów)

22 bramki:

Świątek (Victoria Koszyce Małe)

15 bramek:

Gierałt (Ciężkowianka Ciężkowice), Chrobak (Łukovia Łukowa)

14 bramek:

Bielak (Tarnovia Tarnów)

13 bramek:

Żuchowicz (Wisła Szczucin)

12 bramek:

M.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bibro (Dunajec Zbylitowska Góra), K.Baran (Tuchovia Tuchów)

11 bramek:

J. Nytko (Wisła Szczucin), Sendor (Ikar Odporyszów), Szumlański (Pogórze Pleśna)

10 bramek:

Świerczek (Tarnovia Tarnów), Banach (Ciężkowianka Ciężkowice), Kapałka (Ciężkowianka Ciężkowice)

9 bramek:

Tapa (Ikar Odporyszów), Zborowski (Pogórze Pleśna), Mikoś (Tarnovia Tarnów), Bałut (Ciężkowianka Ciężkowice), Deś (Ciężkowianka Ciężkowice), Wróbel (Unia Niedomice), J.Proszowski (LUKS Skrzyszów), Bigos (Termalica II Nieciecza)

8 bramek:

Iwaniec (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Frąc (Ikar Odporyszów)

7 bramek:

D.Bielak (Tuchovia Tuchów), Ślęczka (Termalica II Nieciecza)

6 bramek:

Mosio (Unia Niedomocie), Wołoszyn (Wisła Szczucin, Tryba (Victoria Koszyce Małe), Chłoń (Ikar Odporyszów), Wróbel (Termalica II Nieciecza), Zaucha (Tarnovia Tarnów), Rąpała (Tuchovia Tuchów), T.Koziński (Ikar Odporyszów), Nosek (Łukovia Łukowa), Groński (Victoria Koszyce Małe), Wojcieszek (Unia Niedomice), Sz.Baran (Tuchovia Tuchów)

5 bramek:

Białas (Iskra Olesno), Jabłoński (Victoria Koszyce Małe), Barwacz (Tuchovia Tuchów), Radoń (Łukovia Łukowa), Zahora (Unia Niedomice)

4 bramki:

Biedroński (Ciężkowianka Ciężkowice), K.Nytko (Wisła Szczucin), Paluchowski (Termalica II Nieciecza), Pikul (Termalica II Nieciecza), Giza (Iskra Olesno), Witek (LUKS Skrzyszów), Krakowski (Dunajec Zbylitowska Góra), J.Koziński (Ikar Odporyszów), Minorczyk (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Tubek (Termalica II Nieciecza), Miś (Victoria Koszyce Małe), Nagórzański (Unia Niedomice), M.Koziński (Ikar Odporyszów), Niewola (Tuchovia Tuchów), Kędzior (Termalica II Nieciecza), Pałka (Łukovia Łukowa), Rzońca (Pogórze Pleśna)

3 bramki:

Woźniak (Ikar Odporyszów), Cygan (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gałuszka (Dunajec Zbylitowska Góra), Osiak (Pogórze Pleśna), Miodowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Gądek (Pogórze Pleśna), Rzepka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Stańczyk (LUKS Skrzyszów), Kogut (Termalica II Nieciecza), Płaneta (Termalica II Nieciecza), Furgał (Wisła Szczucin), Gorczyca (Termalica II Nieciecza), Bator (Wisła Szczucin), Rybski (Dunajec Zbylitowska Góra), Frączek (Łukovia Łukowa), Hajduk (Łukovia Łukowa), Kmiecik (Unia Niedomice), Gromadzki (Victoria Koszyce Małe), Tadel (Dunajec Zbylitowska Góra), Rzońca (Tarnovia Tarnów)

2 bramki:

Krużel (Victoria Koszyce Małe), Cholewa (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kot (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Nosek (LUKS Skrzyszów), Trzpit (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Rozkuszka (Iskra Olesno), Papuga (Dunajec Zbylitowska Góra), Janeczko (Termalica II Nieciecza), Wiśniowski (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Dydyk (Tarnovia Tarnów), Marzec (Iskra Olesno), Czosnyka (Łukovia Łukowa), Gąsior (Iskra Olesno), Bała (Victoria Koszyce Małe), Kijowski (Ikar Odporyszów), Maslo (Termalica II Nieciecza), Kucharzyk (Ciężkowianka Ciężkowice), Bobrowski (LUKS Skrzyszów), Warzecha (Ikar Odporyszów), Sieradzki (Wisła Szczucin), Majka (Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska), Kołton (Wisła Szczucin), D.Dynak (Wisła Szczucin), Krzaczek (Unia Niedomice), Radliński (Unia Niedomice), Broda (Dunajec Zbylitowska Góra), Mania (Pogórze Pleśna), Nowak (Termalica II Nieciecza), Popiela (Ciężkowianka Ciężkowice), Blecharski (Dunajec Zbylitowska Góra), Stańczyk (Tuchovia Tuchów), Odroniec (Tuchovia Tuchów), Cierlik (Termalica II Nieciecza), M. Jarosz (Victoria Koszyce Małe)

1 bramka:

Stec (Tuchovia Tuchów), Szymański (Ikar Odporyszów), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Sikorski (Pogórze Pleśna), Różycki (Tuchovia Tuchów), Surman (Termalica II Nieciecza), Daniel (Termalica II Nieciecza), Miśtak (Tuchovia Tuchów), Jurczyk (Victoria Koszyce Małe), Zieliński (Iskra Olesno), Nowak (Ikar Odporyszów), Król (Unia Niedomice), Kafel (Tuchovia Tuchów), Krakowski (LUKS Skrzyszów, Wałaszek (Iskra Olesno), Wałaszek (Łukovia Łukowa), Dychtoń (LUKS Skrzyszów), Grajdura (Termalica II Nieciecza), Damian (Tuchovia Tuchów), Kowal (Tarnovia Tarnów), Kubis (Tarnovia Tarnów), Mleczko (Tarnovia Tarnów), Marek (Iskra Olesno), Piekarski (Dunajec Zbylitowska Góra), Ryndak (Ciężkowianka Ciężkowice), Chomiuk (Termalica II Nieciecza),Sołtys (Victoria Koszyce Małe), Musiał (Wisła Szczucin), Drwal (Pogórze Pleśna), Jasiak (Iskra Olesno), Nowak (Ciężkowianka Ciężkowice), Kamiński (Termalica II Nieciecza), Spinda (Unia Niedomice), Nosek (Łukovia Łukowa), Kinel (Iskra Olesno), Mikulec (Ikar Odporyszów), Musiał (Ciężkowianka Ciężkowice), Grzyb (Dunajec Zbylitowska Góra), Kociara (Tarnovia Tarnów), Płaczek (Łukovia Łukowa), Barszcz (Termalica II Nieciecza), K.Dynak (Wisła Szczucin), Włodyka (Termalica II Nieciecza), Sarad (Tuchovia Tuchów), Stachoń (Ciężkowianka Ciężkowice), Kołbasiuk (LUKS Skrzyszów), Mądel (LUKS Skrzyszów), Łabuz (Wisła Szczucin), Noga (Tarnovia Tarnów), Magiera (Łukovia Łukowa), Wnęk (Iskra Olesno), Madejski (Unia Niedomice), Mikrut (Tuchovia Tuchów), Dzierżanowski (Termalica II Nieciecza), Gucwa (Tarnovia Tarnów), Ruchwa (Ciężkowianka Ciężkowice), A. Jarosz (Victoria Koszyce Małe)

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeDunajec Zakliczyn
Victoria Koszyce Małe 0:6 Dunajec Zakliczyn
2018-06-09, 15:30:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Gawro Tarnów
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz - KS Nowa Jastrząbka
Polan II Żabno - Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik
Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Łukovia Łukowa 1:0 LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno 6:1 Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn 3:2 Zorza Zaczarnie
Dunajec Zbylitowska Góra 3:3 Wisła Szczucin
GKS Gromnik 5:2 LKS Wietrzychowice
KS Nowa Jastrząbka 0:2 Polan II Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:0 Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Gawro Tarnów 1:2 Olimpia Wojnicz