Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Radlna - Gosłavia Gosławice
  • Pogoria Pogórska Wola - KS Koszyce Wielkie
  • KS Ryglice - Dunajec Mikołajowice
  • LKS Zgłobice - Bobrovia Bobrowniki Małe
  • KS Rzuchowa - LKS Szynwałd 1:1
  • LKS Dębina Łętowska - LKS Biała Lubaszowa
  • Orzeł Lisia Góra - Olszynka Ołpiny
  • Tuchovia II Tuchów - Victoria Koszyce Małe
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 281
ogółem: 687 504

statystyki szczegółowe

Terminarz i wyniki

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-11 LKS Szynwałd 5:1 LKS Biała Lubaszowa zobacz ›
2018-08-11 Tuchovia II Tuchów 1:3 Gosłavia Gosławice zobacz ›
2018-08-11 KS Ryglice KS Koszyce Wielkie 17:00
2018-08-11 KS Radlna 1:2 Olszynka Ołpiny zobacz ›
2018-08-12 LKS Dębina Łętowska 4:1 Bobrovia Bobrowniki Małe zobacz ›
2018-08-12 KS Rzuchowa 1:0 Victoria Koszyce Małe relacja ›
2018-08-12 LKS Zgłobice 1:5 Dunajec Mikołajowice zobacz ›
2018-08-12 Pogoria Pogórska Wola 3:1 Orzeł Lisia Góra zobacz ›
2018-08-18 LKS Szynwałd LKS Dębina Łętowska 17:00
2018-08-18 Gosłavia Gosławice KS Ryglice 17:00
2018-08-18 KS Koszyce Wielkie KS Radlna 17:00
2018-08-18 Olszynka Ołpiny Pogoria Pogórska Wola 17:00
2018-08-18 Bobrovia Bobrowniki Małe KS Rzuchowa 17:30
2018-08-18 LKS Biała Lubaszowa Orzeł Lisia Góra 18:00
2018-08-19 Dunajec Mikołajowice Tuchovia II Tuchów 17:00
2018-08-19 Victoria Koszyce Małe LKS Zgłobice 18:00
2018-08-15 KS Rzuchowa 1:1 LKS Szynwałd zobacz ›
2018-08-22 KS Radlna Gosłavia Gosławice 18:00
2018-08-22 Pogoria Pogórska Wola KS Koszyce Wielkie 18:00
2018-08-22 KS Ryglice Dunajec Mikołajowice 18:00
2018-08-22 LKS Zgłobice Bobrovia Bobrowniki Małe 18:00
2018-08-22 LKS Dębina Łętowska LKS Biała Lubaszowa 18:00
2018-08-22 Orzeł Lisia Góra Olszynka Ołpiny 18:00
2018-08-22 Tuchovia II Tuchów Victoria Koszyce Małe 18:00
2018-08-25 Gosłavia Gosławice Pogoria Pogórska Wola 17:30
2018-08-25 LKS Szynwałd LKS Zgłobice 17:30
2018-08-25 Bobrovia Bobrowniki Małe Tuchovia II Tuchów 17:30
2018-08-25 LKS Biała Lubaszowa Olszynka Ołpiny 17:30
2018-08-25 KS Koszyce Wielkie Orzeł Lisia Góra 17:30
2018-08-26 Dunajec Mikołajowice KS Radlna 17:00
2018-08-26 LKS Dębina Łętowska KS Rzuchowa 17:30
2018-08-26 Victoria Koszyce Małe KS Ryglice 17:30
2018-09-01 KS Koszyce Wielkie Olszynka Ołpiny 17:00
2018-09-01 Orzeł Lisia Góra Gosłavia Gosławice 17:00
2018-09-01 Pogoria Pogórska Wola Dunajec Mikołajowice 17:00
2018-09-01 KS Radlna Victoria Koszyce Małe 17:00
2018-09-01 Tuchovia II Tuchów LKS Szynwałd 00:00
2018-09-02 KS Ryglice Bobrovia Bobrowniki Małe 17:00
2018-09-02 LKS Zgłobice LKS Dębina Łętowska 17:00
2018-09-02 KS Rzuchowa LKS Biała Lubaszowa 17:00
2018-09-08 Gosłavia Gosławice Olszynka Ołpiny 17:00
2018-09-08 LKS Szynwałd KS Ryglice 17:00
2018-09-08 Victoria Koszyce Małe Pogoria Pogórska Wola 17:00
2018-09-08 LKS Biała Lubaszowa KS Koszyce Wielkie 17:00
2018-09-08 Bobrovia Bobrowniki Małe KS Radlna 17:00
2018-09-09 KS Rzuchowa LKS Zgłobice 17:00
2018-09-09 Dunajec Mikołajowice Orzeł Lisia Góra 17:00
2018-09-09 LKS Dębina Łętowska Tuchovia II Tuchów 17:00
2018-09-15 Orzeł Lisia Góra Victoria Koszyce Małe 17:00
2018-09-15 Pogoria Pogórska Wola Bobrovia Bobrowniki Małe 17:00
2018-09-15 KS Radlna LKS Szynwałd 17:00
2018-09-15 KS Ryglice LKS Dębina Łętowska 17:00
2018-09-15 KS Koszyce Wielkie Gosłavia Gosławice 17:00
2018-09-15 Olszynka Ołpiny Dunajec Mikołajowice 17:00
2018-09-15 Tuchovia II Tuchów KS Rzuchowa 17:00
2018-09-16 LKS Zgłobice LKS Biała Lubaszowa 17:00
2018-09-22 LKS Szynwałd Pogoria Pogórska Wola 16:30
2018-09-22 Bobrovia Bobrowniki Małe Orzeł Lisia Góra 16:30
2018-09-22 Victoria Koszyce Małe Olszynka Ołpiny 16:30
2018-09-22 LKS Biała Lubaszowa Gosłavia Gosławice 16:30
2018-09-23 KS Rzuchowa KS Ryglice 16:00
2018-09-23 Dunajec Mikołajowice KS Koszyce Wielkie 16:00
2018-09-23 LKS Dębina Łętowska KS Radlna 16:30
2018-09-23 LKS Zgłobice Tuchovia II Tuchów 16:30
2018-09-29 Orzeł Lisia Góra LKS Szynwałd 16:00
2018-09-29 Gosłavia Gosławice Dunajec Mikołajowice 16:00
2018-09-29 Tuchovia II Tuchów LKS Biała Lubaszowa 16:00
2018-09-29 KS Radlna KS Rzuchowa 16:00
2018-09-29 KS Ryglice LKS Zgłobice 16:00
2018-09-29 KS Koszyce Wielkie Victoria Koszyce Małe 16:00
2018-09-29 Olszynka Ołpiny Bobrovia Bobrowniki Małe 16:00
2018-09-30 Pogoria Pogórska Wola LKS Dębina Łętowska 15:00
10  2018-10-06 Bobrovia Bobrowniki Małe KS Koszyce Wielkie 16:00
10  2018-10-06 Victoria Koszyce Małe Gosłavia Gosławice 16:00
10  2018-10-06 Tuchovia II Tuchów KS Ryglice 16:00
10  2018-10-06 LKS Biała Lubaszowa Dunajec Mikołajowice 16:00
10  2018-10-06 LKS Szynwałd Olszynka Ołpiny 16:00
10  2018-10-07 LKS Zgłobice KS Radlna 16:00
10  2018-10-07 KS Rzuchowa Pogoria Pogórska Wola 16:00
10  2018-10-07 LKS Dębina Łętowska Orzeł Lisia Góra 16:00
11  2018-10-13 Gosłavia Gosławice Bobrovia Bobrowniki Małe 15:30
11  2018-10-13 Olszynka Ołpiny LKS Dębina Łętowska 15:30
11  2018-10-13 Orzeł Lisia Góra KS Rzuchowa 15:30
11  2018-10-13 KS Radlna Tuchovia II Tuchów 15:30
11  2018-10-13 KS Ryglice LKS Biała Lubaszowa 15:30
11  2018-10-13 KS Koszyce Wielkie LKS Szynwałd 15:30
11  2018-10-14 Pogoria Pogórska Wola LKS Zgłobice 14:00
11  2018-10-14 Dunajec Mikołajowice Victoria Koszyce Małe 15:00
12  2018-10-20 Bobrovia Bobrowniki Małe Dunajec Mikołajowice 14:00
12  2018-10-20 KS Ryglice KS Radlna 15:00
12  2018-10-20 LKS Szynwałd Gosłavia Gosławice 15:00
12  2018-10-20 LKS Biała Lubaszowa Victoria Koszyce Małe 15:00
12  2018-10-20 Tuchovia II Tuchów Pogoria Pogórska Wola 15:00
12  2018-10-21 LKS Zgłobice Orzeł Lisia Góra 14:00
12  2018-10-21 LKS Dębina Łętowska KS Koszyce Wielkie 15:00
12  2018-10-21 KS Rzuchowa Olszynka Ołpiny 15:00
13  2018-10-27 Gosłavia Gosławice LKS Dębina Łętowska 14:00
13  2018-10-27 Olszynka Ołpiny LKS Zgłobice 14:00
13  2018-10-27 Orzeł Lisia Góra Tuchovia II Tuchów 14:00
13  2018-10-27 KS Radlna LKS Biała Lubaszowa 14:00
13  2018-10-27 Victoria Koszyce Małe Bobrovia Bobrowniki Małe 14:00
13  2018-10-27 KS Koszyce Wielkie KS Rzuchowa 14:00
13  2018-10-28 Pogoria Pogórska Wola KS Ryglice 13:00
13  2018-10-28 Dunajec Mikołajowice LKS Szynwałd 13:00
14  2018-11-03 Tuchovia II Tuchów Olszynka Ołpiny 13:00
14  2018-11-03 KS Ryglice Orzeł Lisia Góra 13:00
14  2018-11-03 LKS Szynwałd Victoria Koszyce Małe 13:00
14  2018-11-03 LKS Biała Lubaszowa Bobrovia Bobrowniki Małe 13:00
14  2018-11-04 LKS Zgłobice KS Koszyce Wielkie 13:00
14  2018-11-04 KS Radlna Pogoria Pogórska Wola 13:00
14  2018-11-04 KS Rzuchowa Gosłavia Gosławice 13:00
14  2018-11-04 LKS Dębina Łętowska Dunajec Mikołajowice 13:00
15  2018-11-10 Gosłavia Gosławice LKS Zgłobice 13:00
15  2018-11-10 KS Koszyce Wielkie Tuchovia II Tuchów 13:00
15  2018-11-10 Olszynka Ołpiny KS Ryglice 13:00
15  2018-11-10 Bobrovia Bobrowniki Małe LKS Szynwałd 13:00
15  2018-11-10 Victoria Koszyce Małe LKS Dębina Łętowska 13:00
15  2018-11-11 Pogoria Pogórska Wola LKS Biała Lubaszowa 13:00
15  2018-11-11 Orzeł Lisia Góra KS Radlna 13:00
15  2018-11-11 Dunajec Mikołajowice KS Rzuchowa 13:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-21 Victoria Koszyce Małe 7:1 KS Łękawica relacja ›
2018-07-26 Victoria Koszyce Małe 1:7 Arkadia Olszyny relacja ›
2018-07-28 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7:1 Victoria Koszyce Małe relacja ›
2018-08-07 Victoria Koszyce Małe 7:5 KS Koszyce Wielkie relacja ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Zgłobice
Victoria Koszyce Małe   LKS Zgłobice
2018-08-19, 18:00:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS RzuchowaVictoria Koszyce Małe
KS Rzuchowa 1:0 Victoria Koszyce Małe
2018-08-12, 17:00:00
Stadion w Rzuchowej
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Gosłavia Gosławice - Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd - LKS Zgłobice
Bobrovia Bobrowniki Małe - Tuchovia II Tuchów
LKS Biała Lubaszowa - Olszynka Ołpiny
KS Koszyce Wielkie - Orzeł Lisia Góra
Dunajec Mikołajowice - KS Radlna
LKS Dębina Łętowska - KS Rzuchowa
Victoria Koszyce Małe - KS Ryglice

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
KS Radlna Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola KS Koszyce Wielkie
KS Ryglice Dunajec Mikołajowice
LKS Zgłobice Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Rzuchowa 1:1 LKS Szynwałd
LKS Dębina Łętowska LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów Victoria Koszyce Małe