Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Łukovia Łukowa - LUKS Skrzyszów 1:0
  • KS US Śmigno - Victoria Koszyce Małe 6:1
  • Dunajec Zakliczyn - Zorza Zaczarnie 3:2
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin 3:3
  • GKS Gromnik - LKS Wietrzychowice 5:2
  • KS Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno 0:2
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice 1:0
  • Metal Gawro Tarnów - Olimpia Wojnicz 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 97, wczoraj: 129
ogółem: 673 492

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 29 71 23 2 4 103 - 22 +81
2.
herb
bz 29 61 18 7 4 59 - 25 +34
3.
herb
bz 29 56 17 5 7 78 - 44 +34
4.
herb
bz 29 55 17 4 8 64 - 40 +24
5.
herb
bz 29 50 15 5 9 77 - 55 +22
6.
herb
plus 29 49 15 4 10 63 - 47 +16
7.
herb
minus 29 48 13 9 7 73 - 51 +22
8.
herb
bz 29 44 13 5 11 59 - 53 +6
9.
herb
bz 29 37 10 7 12 41 - 48 -7
10.
herb
bz 29 35 10 5 14 51 - 73 -22
11.
herb
plus 29 31 9 4 16 51 - 66 -15
12.
herb
minus 29 31 9 4 16 41 - 57 -16
13.
herb
minus 29 30 9 3 17 57 - 89 -32
14.
herb
bz 29 28 7 7 15 39 - 81 -42
15.
herb
bz 29 21 5 6 18 38 - 68 -30
16.
herb
bz 29 10 3 1 25 35 - 110 -75

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
15 38 12 2 1 60 - 11 +49
2.
herb
14 33 10 3 1 41 - 16 +25
3.
herb
15 32 10 2 3 42 - 21 +21
4.
herb
15 31 10 1 4 36 - 20 +16
5.
herb
15 29 8 5 2 28 - 11 +17
6.
herb
15 27 8 3 4 25 - 23 +2
7.
herb
14 26 8 2 4 27 - 21 +6
8.
herb
14 24 7 3 4 28 - 24 +4
9.
herb
14 23 7 2 5 29 - 23 +6
10.
herb
14 23 7 2 5 39 - 32 +7
11.
herb
14 23 7 2 5 33 - 42 -9
12.
herb
15 23 7 2 6 31 - 27 +4
13.
herb
14 18 5 3 6 26 - 30 -4
14.
herb
15 17 4 5 6 22 - 39 -17
15.
herb
15 13 4 1 10 24 - 35 -11
16.
herb
14 7 2 1 11 19 - 44 -25

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
14 33 11 0 3 43 - 11 +32
2.
herb
14 32 10 2 2 31 - 14 +17
3.
herb
15 27 8 3 4 38 - 23 +15
4.
herb
15 26 8 2 5 34 - 24 +10
5.
herb
15 24 6 6 3 45 - 27 +18
6.
herb
14 23 7 2 5 22 - 19 +3
7.
herb
15 23 7 2 6 37 - 28 +9
8.
herb
15 17 5 2 8 25 - 43 -18
9.
herb
14 13 3 4 7 23 - 33 -10
10.
herb
14 11 3 2 9 17 - 42 -25
11.
herb
14 10 2 4 8 16 - 25 -9
12.
herb
14 8 2 2 10 20 - 39 -19
13.
herb
14 8 1 5 8 14 - 33 -19
14.
herb
15 7 2 1 12 24 - 47 -23
15.
herb
15 5 1 2 12 14 - 36 -22
16.
herb
15 3 1 0 14 16 - 66 -50

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Dunajec Zakliczyn
15 34 11 1 3 50 - 11 +39
2.
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15 33 10 3 2 37 - 15 +22
3.
GKS Gromnik
15 31 9 4 2 32 - 16 +16
4.
Metal Gawro Tarnów
15 29 9 2 4 37 - 28 +9
5.
Wisła Szczucin
15 29 9 2 4 37 - 23 +14
6.
LUKS Skrzyszów
15 28 8 4 3 41 - 30 +11
7.
Zorza Zaczarnie
15 25 7 4 4 34 - 26 +8
8.
Ciężkowianka Ciężkowice
15 22 6 4 5 29 - 26 +3
9.
Olimpia Wojnicz
15 20 6 2 7 26 - 28 -2
10.
Victoria Koszyce Małe
15 18 5 3 7 33 - 38 -5
11.
Polan II Żabno
15 18 5 3 7 28 - 37 -9
12.
KS Nowa Jastrząbka
15 15 4 3 8 24 - 35 -11
13.
Łukovia Łukowa
15 13 3 4 8 23 - 46 -23
14.
Dunajec Zbylitowska Góra
15 8 2 2 11 16 - 32 -16
15.
KS US Śmigno
15 8 2 2 11 18 - 43 -25
16.
LKS Wietrzychowice
15 7 2 1 12 20 - 51 -31

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Dunajec Zakliczyn
14 37 12 1 1 53 - 11 +42
2.
Olimpia Wojnicz
14 29 9 2 3 37 - 19 +18
3.
Dunajec Zbylitowska Góra
14 29 8 5 1 25 - 16 +9
4.
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
14 28 8 4 2 22 - 10 +12
5.
Wisła Szczucin
14 27 8 3 3 41 - 21 +20
6.
GKS Gromnik
14 24 8 0 6 32 - 24 +8
7.
Zorza Zaczarnie
14 23 6 5 3 39 - 25 +14
8.
KS US Śmigno
14 23 7 2 5 33 - 23 +10
9.
LUKS Skrzyszów
14 22 7 1 6 36 - 25 +11
10.
Polan II Żabno
14 17 5 2 7 23 - 36 -13
11.
Metal Gawro Tarnów
14 15 4 3 7 22 - 25 -3
12.
Łukovia Łukowa
14 15 4 3 7 16 - 35 -19
13.
Victoria Koszyce Małe
14 12 4 0 10 24 - 51 -27
14.
Ciężkowianka Ciężkowice
14 9 3 0 11 12 - 31 -19
15.
KS Nowa Jastrząbka
14 6 1 3 10 14 - 33 -19
16.
LKS Wietrzychowice
14 3 1 0 13 15 - 59 -44

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Victoria Koszyce Małe XXX 2:11:43:22:14:20:64:12:40:102:22:2 - 6:03:12:6
2. Dunajec Zbylitowska Góra1:0 XXX 2:13:33:24:10:52:31:12:10:31:01:01:10:24:0
3. Łukovia Łukowa4:12:2 XXX 0:33:32:51:61:00:21:11:71:00:43:32:21:0
4. Wisła Szczucin6:22:16:0 XXX 0:31:1 - 4:12:14:41:01:02:16:11:15:0
5. Metal Gawro Tarnów2:03:11:12:0 XXX 9:23:13:12:12:31:22:01:22:13:20:3
6. Polan II Żabno1:31:0 - 1:55:2 XXX 0:23:10:21:11:23:36:23:11:10:5
7. Dunajec Zakliczyn4:12:110:15:05:03:0 XXX 14:11:23:21:04:01:15:22:00:0
8. LKS Wietrzychowice3:3 - 0:11:53:21:31:5 XXX 0:20:41:41:31:22:55:00:5
9. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska2:12:02:00:01:10:11:26:1 XXX 0:05:21:03:02:01:12:2
10. Zorza Zaczarnie2:12:23:10:33:01:40:25:0 - XXX 2:22:11:02:12:23:5
11. Olimpia Wojnicz3:10:00:12:03:28:10:33:21:33:3 XXX 3:21:32:1 - 0:1
12. Ciężkowianka Ciężkowice2:13:23:11:5 - 3:02:03:00:13:30:2 XXX 1:12:13:01:4
13. GKS Gromnik4:22:04:03:12:32:20:55:22:22:45:05:0 XXX 2:03:01:0
14. KS US Śmigno6:12:23:24:21:13:01:42:10:11:30:32:00:2 XXX 5:11:4
15. KS Nowa Jastrząbka3:40:13:01:40:10:21:24:11:51:52:13:11:21:3 XXX 3:3
16. LUKS Skrzyszów4:32:34:42:42:22:11:07:12:44:12:45:20:2 - 2:1 XXX

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeDunajec Zakliczyn
Victoria Koszyce Małe 0:6 Dunajec Zakliczyn
2018-06-09, 15:30:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Gawro Tarnów
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz - KS Nowa Jastrząbka
Polan II Żabno - Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik
Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Łukovia Łukowa 1:0 LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno 6:1 Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn 3:2 Zorza Zaczarnie
Dunajec Zbylitowska Góra 3:3 Wisła Szczucin
GKS Gromnik 5:2 LKS Wietrzychowice
KS Nowa Jastrząbka 0:2 Polan II Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:0 Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Gawro Tarnów 1:2 Olimpia Wojnicz