Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - LKS Zgłobice 1:0
  • KS Koszyce Wielkie - Tuchovia II Tuchów 4:5
  • Olszynka Ołpiny - KS Ryglice 1:1
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Szynwałd 1:2
  • Victoria Koszyce Małe - LKS Dębina Łętowska 2:1
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Biała Lubaszowa 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Radlna 0:1
  • Dunajec Mikołajowice - KS Rzuchowa 1:1
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 360, wczoraj: 446
ogółem: 709 065

statystyki szczegółowe

Strzelcy 2018/19

 

Strzelcy A-klasy 2018/19:

stan na: 11.11.2018

 

14 bramek:

  • Józef Wróbel (Gosłavia)
  • Dariusz Kulas (Pogoria)

12 bramek:

  • Piotr Bibro (Mikołajowice)

11 bramek:

  • Mateusz Gliński (Szynwałd)

10 bramek:

  • Mateusz Nosek (Bobrovia)
  • Marcin Hebda (Pogoria)

9 bramek:

  • Sławomir Sumara (Mikołajowice)
  • Arkadiusz Ryba (Olszynka)
  • Jakub Sikorski (Orzeł)
  • Mateusz Siedlik (Ryglice)
  • Marcin Jarosz (Victoria)

8 bramek:

  • Maciej Jewuła (Dębina Łętowska)
  • Andrzej Krakowski (Rzuchowa)
  • Paweł Żaba (Szynwałd)

7 bramek:

  • Jakub Hołda (Bobrovia)
  • Wojciech Taraszka (Orzeł)
  • Arkadiusz Wajda (Orzeł)
  • Piotr Podstawski (Radlna)

6 bramek:

  • Jakub Lisiak (Koszyce Wielkie)
  • Michał Zborowski (Koszyce Wielkie)
  • Damian Jarosz (Mikołajowice)
  • Dawid Dziuban (Olszynka)
  • Dominik Schab (Orzeł)
  • Szymon Sus (Radlna)
  • Dawid Skubisz (Rzuchowa)

5 bramek:

  • Jakub Karaś (Bobrovia)
  • Krzysztof Rzepa (Gosłavia)
  • Artur Soćko (Radlna)
  • Dominik Sowa (Rzuchowa)
  • Karol Dziża (Tuchovia)
  • Mateusz Groński (Victoria)
  • Sebastian Piekarski (Zgłobice)

4 bramki:

  • Maciej Pochroń (Gosłavia)
  • Piotr Gajdur (Koszyce Wielkie)
  • Patryk Trzaskowski (Koszyce Wielkie)
  • Filip Sikorski (Orzeł)
  • Filip Brudny (Szynwałd)
  • Kamil Kantor (Szynwałd)
  • Szczepan Baran (Tuchovia)
  • Sebastian Łątka (Victoria)
  • Mateusz Orlik (Victoria)

3 bramki:

  • Paweł Kwaśny (Biała Lubaszowa)
  • Jakub Usarz (Bobrovia)
  • Krzysztof Nowakowski (Dębina Łętowska)
  • Łukasz Tadel (Dębina Łętowska)
  • Miłosz Chudoba (Gosłavia)
  • Wojciech Rzepski (Gosłavia)
  • Dawid Sroka (Gosłavia)
  • Przemysław Krawiec (Mikołajowice)
  • Piotr Cetnarowski (Ryglice)
  • Kamil Kocik (Rzuchowa)
  • Mateusz Reszczyński (Rzuchowa)
  • Szczepan Kantor (Szynwałd)
  • Marek Nalepka (Szynwałd)
  • Marek Proszowski (Szynwałd)
  • Marcin Okaz (Tuchovia)
  • Jacek Mokwa (Victoria)
  • Maciej Wójtowicz (Victoria)
  • Jakub Kuczera (Zgłobice)

2 bramki:

  • Przemysław Myjkowski (Biała Lubaszowa)
  • Dominik Piątek (Biała Lubaszowa)
  • Mateusz Fudalej (Bobrovia)
  • Kamil Pytko (Bobrovia)
  • Sławomir Seremet (Bobrovia)
  • Paweł Kusion (Dębina Łętowska)
  • Marcin Mastalerz (Dębina Łętowska)
  • Miłosz Batko (Gosłavia)
  • Tomasz Kukla (Koszyce Wielkie)
  • Szczepan Pyzik (Olszynka)
  • Michał Róż (Olszynka)
  • Daniel Ryndak (Olszynka)
  • Robert Kozioł (Orzeł)
  • Mateusz Kuta (Orzeł)
  • Mateusz Wilk (Orzeł)
  • Kacper Czernia (Pogoria)
  • Marcin Marta (Pogoria)
  • Wojciech Olszówka (Pogoria)
  • Marcin Świerczek (Pogoria)
  • Sebastian Jaśkiewicz (Radlna)
  • Michał Kawula (Radlna)
  • Rafał Ziaja (Radlna)
  • Mariusz Baszczewski (Ryglice)
  • Krystian Bęben (Ryglice)
  • Łukasz Cetnarowski (Ryglice)
  • Łukasz Filip (Ryglice)
  • Bartłomiej Proszowski (Ryglice)
  • Tomasz Gajdur (Rzuchowa)
  • Maciej Skrzyniarz (Rzuchowa)
  • Paweł Marcinkowski (Szynwałd)
  • Kamil Sowa (Tuchovia)
  • Aleksander Jarosz (Victoria)
  • Kamil Rybak (Victoria)
  • Bartłomiej Kawula (Zgłobice)
  • Rafał Mania (Zgłobice)

1 bramka:

  • Sławomir Dydyk (Biała Lubaszowa)
  • Jakub Gryzło (Biała Lubaszowa)
  • Krzysztof Kita (Biała Lubaszowa)
  • Kacper Kostur (Biała Lubaszowa)
  • Adam Mokrzycki (Biała Lubaszowa)
  • Patryk Wiśniowski (Biała Lubaszowa)
  • Adrian Miśtak (Bobrovia)
  • Damian Iwaniec (Dębina Łętowska)
  • Mateusz Orkwiszewski (Dębina Łętowska)
  • Dominik Franczyk (Gosłavia)
  • Dominik Góra (Gosłavia)
  • Konrad Marszałek (Gosłavia)
  • Adrian Pasek (Koszyce Wielkie)
  • Bartłomiej Gajdur (Mikołajowice)
  • Mateusz Gajdur (Mikołajowice)
  • Kacper Pietrek (Mikołajowice)
  • Paweł Albrechtowicz (Olszynka)
  • Mateusz Duran (Olszynka)
  • Piotr Dziuban (Olszynka)
  • Bartosz Mężyk (Olszynka)
  • Arkadiusz Mikrut (Olszynka)
  • Michał Słomski (Olszynka)
  • Paweł Wójcik (Olszynka)
  • Piotr Wilk (Orzeł)
  • Michał Grela (Pogoria)
  • Grzegorz Pytel (Pogoria)
  • Marcin Siembab (Pogoria)
  • Marcin Sitko (Pogoria)
  • Kamil Wasilewski (Pogoria)
  • Bartłomiej Kukułka (Radlna)
  • Jakub Wielgus (Radlna)
  • Jarosław Zając (Radlna)
  • Tobiasz Kozioł (Ryglice)
  • Krystian Pikus (Ryglice)
  • Mateusz Burza (Rzuchowa)
  • Piotr Ziomek (Rzuchowa)
  • Szymon Florczak (Szynwałd)
  • Patryk Kozak (Szynwałd)
  • Damian Kułaga (Szynwałd)
  • Mirosław Nalepka (Szynwałd)
  • Kacper Dzik (Tuchovia)
  • Bartłomiej Ogiela (Tuchovia)
  • Krzysztof Różycki (Tuchovia)
  • Hubert Smoszna (Tuchovia)
  • Maciej Szot (Tuchovia)
  • Mariusz Szpak (Tuchovia)
  • Jakub Małysiak (Victoria)
  • Oskar Oleśkiewicz (Victoria)
  • Tomasz Lasota (Zgłobice)
  • Mateusz Radliński (Zgłobice)
  • Krzysztof Stachowiak (Zgłobice)
  • Jakub Tadel (Zgłobice)
  • Dominik Uchwat (Zgłobice)
  • Łukasz Zięba (Zgłobice)

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Dębina Łętowska
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
2018-11-10, 13:00:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Gosłavia Gosławice 1:0 LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie 4:5 Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny 1:1 KS Ryglice
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:2 LKS Szynwałd
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
Pogoria Pogórska Wola 3:0 LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra 0:1 KS Radlna
Dunajec Mikołajowice 1:1 KS Rzuchowa