Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Lisia Góra - Victoria Koszyce Małe 1:3
  • Pogoria Pogórska Wola - Bobrovia Bobrowniki Małe 4:0
  • KS Radlna - LKS Szynwałd 1:3
  • KS Ryglice - LKS Dębina Łętowska 1:1
  • KS Koszyce Wielkie - Gosłavia Gosławice 3:2
  • Olszynka Ołpiny - Dunajec Mikołajowice 2:1
  • Tuchovia II Tuchów - KS Rzuchowa 3:2
  • LKS Zgłobice - LKS Biała Lubaszowa 3:0
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 46, wczoraj: 237
ogółem: 692 791

statystyki szczegółowe

Strzelcy 2018/19

 

Strzelcy A-klasy 2018/19:

stan na: 16.09.2018

9 bramek:

  • Piotr Bibro (Mikołajowice)

8 bramek:

  • Dariusz Kulas (Pogoria)

6 bramek:

  • Sławomir Sumara (Mikołajowice)
  • Mateusz Gliński (Szynwałd)

5 bramek:

  • Maciej Jewuła (Dębina Łętowska)
  • Marcin Jarosz (Victoria)

4 bramki:

  • Mateusz Nosek (Bobrovia)
  • Michał Zborowski (Koszyce Wielkie)
  • Marcin Hebda (Pogoria)
  • Piotr Podstawski (Radlna)
  • Andrzej Krakowski (Rzuchowa)
  • Mateusz Groński (Victoria)

3 bramki:

  • Jakub Hołda (Bobrovia)
  • Maciej Pochroń (Gosłavia)
  • Wojciech Rzepski (Gosłavia)
  • Józef Wróbel (Gosłavia)
  • Damian Jarosz (Mikołajowice)
  • Dawid Dziuban (Olszynka)
  • Arkadiusz Ryba (Olszynka)
  • Jakub Sikorski (Orzeł)
  • Szymon Sus (Radlna)
  • Sebastian Łątka (Victoria)
  • Jacek Mokwa (Victoria)
  • Mateusz Orlik (Victoria)
  • Sebastian Piekarski (Zgłobice)

2 bramki:

  • Kamil Pytko (Bobrovia)
  • Krzysztof Nowakowski (Dębina Łętowska)
  • Miłosz Chudoba (Gosłavia)
  • Krzysztof Rzepa (Gosłavia)
  • Jakub Lisiak (Koszyce Wielkie)
  • Przemysław Krawiec (Mikołajowice)
  • Daniel Ryndak (Olszynka)
  • Wojciech Taraszka (Orzeł)
  • Mateusz Wilk (Orzeł)
  • Mateusz Siedlik (Ryglice)
  • Tomasz Gajdur (Rzuchowa)
  • Mateusz Reszczyński (Rzuchowa)
  • Filip Brudny (Szynwałd)
  • Kamil Kantor (Szynwałd)
  • Marek Proszowski (Szynwałd)
  • Paweł Żaba (Szynwałd)
  • Aleksander Jarosz (Victoria)

1 bramka:

  • Sławomir Dydyk (Biała Lubaszowa)
  • Adam Mokrzycki (Biała Lubaszowa)
  • Dominik Piątek (Biała Lubaszowa)
  • Patryk Wiśniowski (Biała Lubaszowa)
  • Mateusz Fudalej (Bobrovia)
  • Jakub Karaś (Bobrovia)
  • Adrian Miśtak (Bobrovia)
  • Jakub Usarz (Bobrovia)
  • Damian Iwaniec (Dębina Łętowska)
  • Paweł Kusion (Dębina Łętowska)
  • Marcin Mastalerz (Dębina Łętowska)
  • Łukasz Tadel (Dębina Łętowska)
  • Miłosz Batko (Gosłavia)
  • Dominik Franczyk (Gosłavia)
  • Dawid Sroka (Gosłavia)
  • Piotr Gajdur (Koszyce Wielkie)
  • Tomasz Kukla (Koszyce Wielkie)
  • Patryk Trzaskowski (Koszyce Wielkie)
  • Bartłomiej Gajdur (Mikołajowice)
  • Mateusz Gajdur (Mikołajowice)
  • Kacper Pietrek (Mikołajowice)
  • Paweł Albrechtowicz (Olszynka)
  • Mateusz Duran (Olszynka)
  • Bartosz Mężyk (Olszynka)
  • Arkadiusz Mikrut (Olszynka)
  • Szczepan Pyzik (Olszynka)
  • Paweł Wójcik (Olszynka)
  • Robert Kozioł (Orzeł)
  • Dominik Schab (Orzeł)
  • Filip Sikorski (Orzeł)
  • Piotr Wilk (Orzeł)
  • Kacper Czernia (Pogoria)
  • Grzegorz Pytel (Pogoria)
  • Marcin Siembab (Pogoria)
  • Marcin Sitko (Pogoria)
  • Marcin Świerczek (Pogoria)
  • Sebastian Jaśkiewicz (Radlna)
  • Michał Kawula (Radlna)
  • Artur Soćko (Radlna)
  • Jarosław Zając (Radlna)
  • Rafał Ziaja (Radlna)
  • Krystian Bęben (Ryglice)
  • Łukasz Filip (Ryglice)
  • Tobiasz Kozioł (Ryglice)
  • Bartłomiej Proszowski (Ryglice)
  • Maciej Skrzyniarz (Rzuchowa)
  • Piotr Ziomek (Rzuchowa)
  • Szczepan Kantor (Szynwałd)
  • Patryk Kozak (Szynwałd)
  • Paweł Marcinkowski (Szynwałd)
  • Marek Nalepka (Szynwałd)
  • Kacper Dzik (Tuchovia)
  • Karol Dziża (Tuchovia)
  • Marcin Okaz (Tuchovia)
  • Bartłomiej Ogiela (Tuchovia)
  • Hubert Smoszna (Tuchovia)
  • Maciej Szot (Tuchovia)
  • Mariusz Szpak (Tuchovia)
  • Oskar Oleśkiewicz (Victoria)
  • Kamil Rybak (Victoria)
  • Maciej Wójtowicz (Victoria)
  • Jakub Kuczera (Zgłobice)
  • Tomasz Lasota (Zgłobice)
  • Rafał Mania (Zgłobice)
  • Mateusz Radliński (Zgłobice)
  • Jakub Tadel (Zgłobice)
  • Dominik Uchwat (Zgłobice)
  • Łukasz Zięba (Zgłobice)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeOlszynka Ołpiny
Victoria Koszyce Małe   Olszynka Ołpiny
2018-09-22, 16:30:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Orzeł Lisia GóraVictoria Koszyce Małe
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
2018-09-15, 17:00:00
Stadion w Lisiej Górze
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
LKS Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Lisia Góra
Victoria Koszyce Małe - Olszynka Ołpiny
LKS Biała Lubaszowa - Gosłavia Gosławice
KS Rzuchowa - KS Ryglice
Dunajec Mikołajowice - KS Koszyce Wielkie
LKS Dębina Łętowska - KS Radlna
LKS Zgłobice - Tuchovia II Tuchów

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Radlna 1:3 LKS Szynwałd
KS Ryglice 1:1 LKS Dębina Łętowska
KS Koszyce Wielkie 3:2 Gosłavia Gosławice
Olszynka Ołpiny 2:1 Dunajec Mikołajowice
Tuchovia II Tuchów 3:2 KS Rzuchowa
LKS Zgłobice 3:0 LKS Biała Lubaszowa