- autor: Adrian Boruch, 2015-07-14 13:15
-
Wydział Gier Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej poinformował o terminach zebrań przedstawicieli klubów w sprawie ustalenia terminarzy na sezon 2015/2016.
Terminy zebrań:
- KLASA OKRĘGOWA GR. II 22 lipiec (środa) godz. 16:30
- I LIGA JUNIOR STARSZY 28 lipiec (wtorek) godz. 15:30
- I LIGA JUNIOR MŁODSZY 28 lipiec (wtorek) godz. 16:30
- II LIGA TRAMPKARZY GR. I oraz II 6 sierpnia (czwartek) godz. 15:30
Zebrania odbędą się w siedzibie TOZPN przy ul. Boya-Żeleńskiego 4A w Tarnowie.
Obowiązujący rocznik drużyn młodzieżowych w cyklu rozgrywkowym 2015 / 2016 :
a) JUNIORZY STARSI – od 01.01.1997 r. do 31.12.1998 r.
b) JUNIORZY MŁODSI – od 01.01.1999 r. do 31.12.2000 r.
c) TRAMPKARZ – od 01.01.2001 r. do 31.12.2002 r.
Zawodnikami młodzieżowymi są zawodnicy, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie danego sezonu rozgrywkowego ukończyli 21 rok życia oraz zawodnicy młodsi. Przyjmuje się, że zawodnikiem młodzieżowym jest wyłącznie zawodnik posiadający obywatelstwo polskie. W sezonie 2015/2016 młodzieżowcem jest zawodnik urodzony w roku 1995 i młodszy.
---
Sezon 2015/16, rozgrywki młodzieżowe:
I LIGA JUNIOR STARSZY
1. Bocheński KS
2. Dunajec Zakliczyn
3. GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa
4. Jadowniczanka Jadowniki
5. Brzoza Brzezówka
6. Olimpia Wojnicz
7. Orzeł Dębno
8. LUKS Skrzyszów
9. Sokół Borzęcin
10. Szreniawa Nowy Wiśnicz
11. LKS Trzciana 2000
12. Tuchovia Tuchów
13. Victoria Koszyce Małe
14. Wisła Szczucin
I LIGA JUNIOR MŁODSZY
1. Ciężkowianka Ciężkowice
2. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3. Dunajec Zakliczyn
4. GKS Gromnik
5. Łukovia Łukowa
6. Okocimski Brzesko
7. Raba Książnice
8. LKS Szynwałd
9. Tuchovia Tuchów
10. Unia Tarnów
11. Victoria Koszyce Małe
12. Wolania Wola Rzędzińska
II LIGA TRAMPKARZY GR. I
1. Błękitni Tarnów
2. Iskra Tarnów
3. KS Koszyce Wielkie
4. Lisek Lisia Góra
5. MUKS Tarnowska Akademia Piłkarska
6. Olimpia Wojnicz
7. Orzeł Lisia Góra
8. Unia Tarnów
9. Victoria Koszyce Male
10. LKS Wierzchosławice-Ostrów