Zwycięstwo buduje!

• autor: Adrian Boruch, 2015-07-24 23:19

Sokół Borzęcin - Victoria Koszyce Małe 1:4 (1:1)

Zabiegała 45'                   Partyka 6'

A. Jarosz 82'

Majerczyk 86'
                                                                                  Jurczyk 90'

Victoria: Kasprzyk - Reszczyński, Jurczyk, Majerczyk, M. Cichy - A. Jarosz, Mokwa, D. Łątka, Groński - M. Jarosz, Partyka

Ławka: J. Cichy, Radliński (zmiany lotne)

Trener: Rafał Jasiak

Drugi mecz sparingowy przyniósł drużynie Victorii wysokie zwycięstwo udokumentowane w końcówce meczu. W 6. minucie Koszyce objęły prowadzenie. Mateusz Groński wyszedł sam na sam, jego strzał obronił bramkarz, a Patryk Partyka dobił strzał kolegi. Pod koniec pierwszej połowy wyrównującą bramkę dla Sokoła zdobył Mariusz Zabiegała.
W 82. minucie Aleksander Jarosz z 25 metrów strzelił pięknego gola w samo okienko, dając ponowne prowadzenie przyjezdnym. Cztery minuty później po asyście w/w Jarosza gola na 3:1 trafił Krzysztof Majerczyk. Wynik spotkania na 4:1 ustalił Mateusz Jurczyk w ostatniej minucie meczu; minął bramkarza i strzelił do pustej bramki.
Mecz kontrolny stał na wysokim poziomie, a piłkarze obydwu zespołów nie pozwolili by ktokolwiek na trybunach się nudził.

Następny sparing z Tuchovią Tuchów 1 sierpnia na wyjeździe. Godzina do ustalenia.