W Zaczarniu z Zorzą

• autor: Adrian Boruch, 2015-08-20 20:03

Zorza Zaczarnie - Victoria Koszyce Małe

Tym razem zawodników Victorii Koszyce Małe czeka wyjazd do Zaczarnia na mecz z miejscową Zorzą.

Mecz drugiej kolejki Ligi Okręgowej gr. II zapowiada się ciekawie. Jak dobrze wiemy Victoria świetnie zainaugurowała rozgrywki wygrywając z Pogórzem Pleśna 5:0. Nieco mniej pomyślnie wypadł mecz Zorzy Zaczarnie, mierzyli się oni na wyjeździe z beniaminkiem - LKS Wietrzychowice. Mimo, że prowadzili 2:1 to w ostatnich minutach dali sobie strzelić wyrównującą bramkę i nie wywieźli kompletu punktów.

W środę oba zespoły podejmowały swoich rywali w Okręgowym Pucharze Polski. Dunajec Zakliczyn okazał się dużo lepszy od Zorzy i pewnie wygrał 4:1. Tym samym drużyna z Zaczarnia już w pierwszej rundzie pożegnała się w walce o puchar. Z kolei Victoria podejmowała w spotkaniu wyjazdowym Radlną. Wynik 3:0 nie odzwierciedlał dużej przewagi koszyckiego zespołu, ale to podopieczni Rafała Jasiaka awansowali dalej.

Zorza Zaczarnie w ubiegłym sezonie grała w przeciwległej grupie Ligi Okręgowej. Zajęła w niej 6. miejsce z dorobkiem 42 punktów (12 zwycięstw, 6 remisów, 8 porażek, bramki: 48:41). Victoria w grupie II zajęła 3. miejsce, zdobyła 46 punktów (13 zwycięstw, 7 remisów, 6 porażek, bramki: 61:47).

Zorza i Victoria ostatni raz w ligowych rozgrywkach podejmowały siebie w sezonie 2013/14. Na jesień w Zaczarniu wygrała drużyna z Koszyc Małych 4:1. W rewanżu to Zorza okazała się lepsza i zwyciężyła 2:1.

Jak będzie tym razem? Mecz Zorza - Victoria odbędzie się w Zaczarniu już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!