Utrzymać pozycję lidera

• autor: Adrian Boruch, 2015-08-28 23:34

Victoria Koszyce Małe - Ikar Odporyszów

Po dwóch kolejkach Victoria Koszyce Małe zajmuje pozycję lidera w Lidze Okręgowej gr. II. W najbliższą sobotę piłkarze Rafała Jasiaka będą mieli okazję pokazać własnej publiczności, że są w świetnej formie.

Przeciwnikiem Koszyczan będzie solidna drużyna - Ikar Odporyszów. W ubiegłym sezonie zajęli 4. miejsce w lidze, tuż za Victorią. Ale to Ikar lepiej wyszedł w rywalizacji z naszym klubem. Na jesień przegrali z naszymi piłkarzami 3:4 w Koszycach Małych, ale na wiosnę u siebie nie dali nam szans wygrywając 2:0. Obecny sezon Ikar Odporyszów rozpoczął od porażki w Szczucinie z Wisłą 0:1. Tydzień temu wygrał natomiast z LKS-em Wietrzychowice 2:1.

Mecz Victorii z Ikarem odbędzie się w sobotę o 17:30 w Koszycach Małych. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!