Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Lisia Góra - Victoria Koszyce Małe 1:3
  • Pogoria Pogórska Wola - Bobrovia Bobrowniki Małe 4:0
  • KS Radlna - LKS Szynwałd 1:3
  • KS Ryglice - LKS Dębina Łętowska 1:1
  • KS Koszyce Wielkie - Gosłavia Gosławice 3:2
  • Olszynka Ołpiny - Dunajec Mikołajowice 2:1
  • Tuchovia II Tuchów - KS Rzuchowa 3:2
  • LKS Zgłobice - LKS Biała Lubaszowa 3:0
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 237
ogółem: 692 859

statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzecia porażka z rzędu...

  • autor: Adrian Boruch, 2015-09-20 21:45

  

LKS Zgłobice - Victoria Koszyce Małe 1:0

                                 Kantor 72'

Zgłobice: Starzec - Bibro , Grzywa , Jewuła ( Brożek 60'), Kantor, Kawula, Kuczera ( Lis 62'), Pach, Ślęzak, Stachowiak, Wajda ( Okaz 55')

Trener: Piotr Brożek

 

 

 Victoria: Kasprzyk - Bała ( S. Łątka 78'), Bańdur, Bielak, M. Cichy  ( Rybak 80'), Groński, M. Jarosz ( Radliński 72'), Jurczyk , Mokwa , Orlik , Sołtys

Trener: Rafał Jasiak


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [155]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeOlszynka Ołpiny
Victoria Koszyce Małe   Olszynka Ołpiny
2018-09-22, 16:30:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Orzeł Lisia GóraVictoria Koszyce Małe
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
2018-09-15, 17:00:00
Stadion w Lisiej Górze
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
LKS Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
Bobrovia Bobrowniki Małe - Orzeł Lisia Góra
Victoria Koszyce Małe - Olszynka Ołpiny
LKS Biała Lubaszowa - Gosłavia Gosławice
KS Rzuchowa - KS Ryglice
Dunajec Mikołajowice - KS Koszyce Wielkie
LKS Dębina Łętowska - KS Radlna
LKS Zgłobice - Tuchovia II Tuchów

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Orzeł Lisia Góra 1:3 Victoria Koszyce Małe
Pogoria Pogórska Wola 4:0 Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Radlna 1:3 LKS Szynwałd
KS Ryglice 1:1 LKS Dębina Łętowska
KS Koszyce Wielkie 3:2 Gosłavia Gosławice
Olszynka Ołpiny 2:1 Dunajec Mikołajowice
Tuchovia II Tuchów 3:2 KS Rzuchowa
LKS Zgłobice 3:0 LKS Biała Lubaszowa