Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Tabela ligowa

A-klasa » Tarnów I

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 162
ogółem: 680 142

statystyki szczegółowe

Aktualności

Nowy trener w Koszycach Małych!

  • autor: Adrian Boruch, 2016-01-14 23:39


fot. tuchovia.tuchow.pl

Nowym szkoleniowcem Victorii Koszyce Małe został Janusz Kuboń!

Po odejściu z funkcji trenera Rafała Jasiaka zarząd zdecydował się na sprowadzenie Janusza Kubonia, uznanego szkoleniowca w regionie.

Janusz Kuboń urodził się 13 marca 1967 w Milówce. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w Wojniczu w wieku trzynastu lat i grał dla tamtejszej Olimpii. W późniejszych latach występował także w Kolejarzu Prokocim, Garbarni Kraków, Victorii Porąbka Uszewska, ponownie w Olimpii Wojnicz, Zrywie Wielka Wieś i Spółdzielcy Grabno. W czterech ostatnich klubach był grającym trenerem. Później postawił już tylko i wyłącznie na trenerkę i prowadził takie zespoły jak Okocimski Brzesko, Orzeł Dębno, Rylovię Rylowa, Tuchovię Tuchów oraz młodzieżowe sekcje Tarnovii Tarnów.

Od ponad 20 lat jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Wojniczu. Jego największymi sukcesami trenerskimi są awans z Olimpią Wojnicz od B-klasy do Ligi Okręgowej, awans z Rylovią Rylowa do IV ligi czy wprowadzenie drużyny trampkarzy młodszych Tarnovii do Małopolskiej Ligi Trampkarzy Młodszych.

Miejmy nadzieję, że nasz nowy trener odpowiednio przygotuje naszych zawodników do rundy wiosennej, aby uzyskiwali lepsze rezultaty niż w poprzedniej rundzie. Życzymy mu wiele sukcesów na stanowisku trenera Victorii Koszyce Małe. Powodzenia trenerze!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [465]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe