Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Gawro Tarnów 1:1
  • LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno 1:2
  • Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4:2
  • Olimpia Wojnicz - KS Nowa Jastrząbka 2:0
  • Polan II Żabno - Łukovia Łukowa 1:4
  • Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik 0:5
  • Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn 3:0
  • LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra 1:5
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 153, wczoraj: 146
ogółem: 675 160

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwszy sparing zwycięski!

  • autor: Adrian Boruch, 2016-02-07 18:06

  

Sparing nr 1
KS Łękawica - Victoria Koszyce Małe 1:9 (1:5)

Bramki dla Victorii
Kamil Rybak x3, Mateusz Groński x2, Mateusz Orlik x2, Marcin Jarosz, Sebastian Łątka.

Skład Victorii
Jakub Cichy - Dominik Gondek, Mateusz Cichy, Mateusz Reszczyński, testowany - Sebastian Łątka, Jacek Mokwa, Marcin Jarosz, Kamil Rybak - Mateusz Groński, Mateusz Orlik

Na zmiany wchodzili: Krzysztof Majerczyk, Adrian Boruch

Piłkarze Victorii Koszyce Małe byli bezlitośni dla B-klasowego rywala i spokojnie ograli drużynę z Łękawicy aż 9:1. Warto podkreślić, że cztery bramki trafili nasi juniorzy: hat-tricka skompletował Kamil Rybak i jedną bramkę dołożył Sebastian Łątka.
Następny mecz sparingowy zostanie rozegrany 14 lutego o 14:00 na boisku Metalu Tarnów. Rywalem będzie LKS Ładna. Zespół ten w obecnym sezonie występuje w A-klasie.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [244]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeGKS Gromnik
Victoria Koszyce Małe 0:5 GKS Gromnik
2018-06-16, 17:00:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Ciężkowianka Ciężkowice 1:1 Metal Gawro Tarnów
LUKS Skrzyszów 1:2 KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie 4:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz 2:0 KS Nowa Jastrząbka
Polan II Żabno 1:4 Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe 0:5 GKS Gromnik
Wisła Szczucin 3:0 Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice 1:5 Dunajec Zbylitowska Góra