Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Radlna - Gosłavia Gosławice
  • Pogoria Pogórska Wola - KS Koszyce Wielkie
  • KS Ryglice - Dunajec Mikołajowice
  • LKS Zgłobice - Bobrovia Bobrowniki Małe
  • KS Rzuchowa - LKS Szynwałd 1:1
  • LKS Dębina Łętowska - LKS Biała Lubaszowa
  • Orzeł Lisia Góra - Olszynka Ołpiny
  • Tuchovia II Tuchów - Victoria Koszyce Małe
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 281
ogółem: 687 269

statystyki szczegółowe

Aktualności

Bez punktów na początek

  • autor: Adrian Boruch, 2016-03-21 16:55

   


Pogórze Pleśna - Victoria Koszyce Małe 2:1 (1:1)

Bramki:
0:1 (22'): Wojciech Kuboń
1:1 (30'): Szymon Ryba
2:1 (89'): Jarosław Ciurej

Składy:
Pogórze Pleśna

Pięta - Cetera (46' Piszczek), Drwal, Gut, Kurdziel (63' Niemczura), Ryba, Rzońca (82' Ciurej), Sępek (90+1' Jachim), Siembab, Szumlański, Żyra

Victoria Koszyce Małe
Kasprzyk - M. Cichy, Gondek, Gorzkowski, M. Jarosz (62' Barszcz), Jurczyk, Kuboń, Majerczyk, Mokwa (65' Sołtys), Orlik (75' Groński), K. Rybak (78' S. Łątka)

Żółte kartki:
Rzońca, Piszczek - M. Cichy


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [266]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Zgłobice
Victoria Koszyce Małe   LKS Zgłobice
2018-08-19, 18:00:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS RzuchowaVictoria Koszyce Małe
KS Rzuchowa 1:0 Victoria Koszyce Małe
2018-08-12, 17:00:00
Stadion w Rzuchowej
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Gosłavia Gosławice - Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd - LKS Zgłobice
Bobrovia Bobrowniki Małe - Tuchovia II Tuchów
LKS Biała Lubaszowa - Olszynka Ołpiny
KS Koszyce Wielkie - Orzeł Lisia Góra
Dunajec Mikołajowice - KS Radlna
LKS Dębina Łętowska - KS Rzuchowa
Victoria Koszyce Małe - KS Ryglice

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
KS Radlna Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola KS Koszyce Wielkie
KS Ryglice Dunajec Mikołajowice
LKS Zgłobice Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Rzuchowa 1:1 LKS Szynwałd
LKS Dębina Łętowska LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów Victoria Koszyce Małe