Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - LKS Zgłobice 1:0
  • KS Koszyce Wielkie - Tuchovia II Tuchów 4:5
  • Olszynka Ołpiny - KS Ryglice 1:1
  • Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Szynwałd 1:2
  • Victoria Koszyce Małe - LKS Dębina Łętowska 2:1
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Biała Lubaszowa 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Radlna 0:1
  • Dunajec Mikołajowice - KS Rzuchowa 1:1
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 443, wczoraj: 267
ogółem: 734 943

statystyki szczegółowe

Aktualności

I runda Pucharu Polski

  • autor: Adrian Boruch, 2016-08-05 08:29

Znamy pary I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Victoria zagra z Błękitnymi Tarnów.

Pary I rundy:

 Więckovia Więckowice (B) - Dunajec Mikołajowice (O) 
 Dunajec Zakliczyn (O) - Ciężkowianka Ciężkowice (O) 
 Błękitni Tarnów (B) - Victoria Koszyce Małe (O) 
 LKS Rudka (A) - Olimpia Wojnicz (O) 
 Bobry Bobrowniki Małe (B) - KS US Śmigno (O) 
 LKS Dębina Łętowska (B) - KS Koszyce Wielkie (A) 
 Iskra Tarnów (B) - Zorza Zaczarnie (O) 
 LKS Wierzchosławice/Ostrów (B) - Dunajec Zbylitowska Góra (O) 
 KS Radlna (A) - GKS Gromnik (O) 
 FC Pawęzów (B) - Pogoria Pogórska Wola (A) 
 Alfa Siedliska (B) - Tuchovia Tuchów (O) 

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane 24 sierpnia o godzinie 17:00. Ustalone zostały także terminy dwóch kolejnych rund. Druga zostanie rozegrana 14 września o 17:00, a trzecia 5 października o 16:00.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [148]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Dębina Łętowska
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
2018-11-10, 13:00:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Gosłavia Gosławice 1:0 LKS Zgłobice
KS Koszyce Wielkie 4:5 Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny 1:1 KS Ryglice
Bobrovia Bobrowniki Małe 1:2 LKS Szynwałd
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska
Pogoria Pogórska Wola 3:0 LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra 0:1 KS Radlna
Dunajec Mikołajowice 1:1 KS Rzuchowa