Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Metal Gawro Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 2:0
  • KS US Śmigno - LUKS Skrzyszów 1:4
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Zorza Zaczarnie 0:0
  • KS Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2:1
  • Łukovia Łukowa - Polan II Żabno 2:5
  • GKS Gromnik - Victoria Koszyce Małe 4:2
  • Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 5:0
  • Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Wietrzychowice 2:3
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 271
ogółem: 652 838

statystyki szczegółowe

Aktualności

I runda Pucharu Polski

  • autor: Adrian Boruch, 2016-08-05 08:29

Znamy pary I rundy Okręgowego Pucharu Polski. Victoria zagra z Błękitnymi Tarnów.

Pary I rundy:

 Więckovia Więckowice (B) - Dunajec Mikołajowice (O) 
 Dunajec Zakliczyn (O) - Ciężkowianka Ciężkowice (O) 
 Błękitni Tarnów (B) - Victoria Koszyce Małe (O) 
 LKS Rudka (A) - Olimpia Wojnicz (O) 
 Bobry Bobrowniki Małe (B) - KS US Śmigno (O) 
 LKS Dębina Łętowska (B) - KS Koszyce Wielkie (A) 
 Iskra Tarnów (B) - Zorza Zaczarnie (O) 
 LKS Wierzchosławice/Ostrów (B) - Dunajec Zbylitowska Góra (O) 
 KS Radlna (A) - GKS Gromnik (O) 
 FC Pawęzów (B) - Pogoria Pogórska Wola (A) 
 Alfa Siedliska (B) - Tuchovia Tuchów (O) 

Wszystkie spotkania zostaną rozegrane 24 sierpnia o godzinie 17:00. Ustalone zostały także terminy dwóch kolejnych rund. Druga zostanie rozegrana 14 września o 17:00, a trzecia 5 października o 16:00.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [113]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

GKS GromnikVictoria Koszyce Małe
GKS Gromnik 4:2 Victoria Koszyce Małe
2017-11-12, 13:00:00
Stadion w Gromniku
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Metal Gawro Tarnów 2:0 Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno 1:4 LUKS Skrzyszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:0 Zorza Zaczarnie
KS Nowa Jastrząbka 2:1 Olimpia Wojnicz
Łukovia Łukowa 2:5 Polan II Żabno
GKS Gromnik 4:2 Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn 5:0 Wisła Szczucin
Dunajec Zbylitowska Góra 2:3 LKS Wietrzychowice