• Gosłavia Gosławice - LKS Zgłobice 1:0
  • Dunajec Mikołajowice - KS Rzuchowa 1:1

Podsumowanie pre-seasonu

• autor: Adrian Boruch, 2016-08-11 20:17

Koniec z przygotowaniami, czas na ligę! A więc podsumujmy ostatnie tygodnie w naszym klubie.

Treningi rozpoczęły się 19 lipca, czyli prawie miesiąc temu. W międzyczasie seniorzy rozegrali pięć sparingów. Dwa wygrali, jeden zremisowali i dwa przegrali. Bilans bramkowy 21:26.

Sparingi przed sezonem 2016/17:
Victoria Koszyce Małe - Orzeł Dębno 4:0 (Sebastian Łątka x2, Kamil Rybak, Mateusz Jurczyk)
Victoria Koszyce Małe - KS Łękawica 4:6 (Mateusz Orlik x2, Sebastian Łątka x2)
Victoria Koszyce Małe - Tarnovia Tarnów 4:13 (Kamil Rybak x2, Sebastian Łątka, Wojciech Kuboń)
Victoria Koszyce Małe - Unia Tarnów (juniorzy starsi) 5:3 (Bartłomiej Wojcieszek, Marcin Jarosz, Wojciech Kuboń, Mateusz Orlik, Adrian Boruch)
Victoria Koszyce Małe - LKS Ładna 4:4 (Sebastian Łątka x2, Marcin Jarosz, Mateusz Orlik)

Z klubu odeszli Łukasz Bańdur, który wrócił do Wolanii Wola Rzędzińska. Bartosz Sołtys również zdecydował się na transfer do tego klubu. Nasz najlepszy strzelec w poprzednim sezonie, Artur Barszcz zasilił szeregi Tarnovii Tarnów, Mateusz Groński przeniósł się do lokalnego rywala - KS Koszyce Wielkie, a Paweł Kasprzyk opuścił klub na rzecz KS Łękawica.

Seniorów zasiliła grupka zawodników, którzy zakończyli wiek juniora, są to: Adrian Boruch, Dawid Łątka, Łukasz Potułow. Grę w juniorach i seniorach spróbuje połączyć Konrad Szostek. Po powrocie do Polski grę w klubie wznowił Artur Rybak. Z Wolanii przyszedł brat Mateusza Jurczyka - Kamil. Bartłomiej Wojcieszek z Unii Niedomice i Kacper Ziółkowski z Sokoła Sokolniki także zostali nowymi zawodnikami Victorii. Miejmy nadzieję, że wszyscy spiszą się na miarę oczekiwań.

Dalej zarejestrowani są Paweł Bała, Tomasz Gajdur, Dominik Gondek, Mateusz Reszczyński, ale ciężko powiedzieć, czy dalej będą kontynuować grę.

Victoria Koszyce MałeLKS Dębina Łętowska
Victoria Koszyce Małe 2:1 LKS Dębina Łętowska