Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Gromnik - KS Nowa Jastrząbka 3:0
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Metal Gawro Tarnów 3:2
  • KS US Śmigno - Łukovia Łukowa 3:2
  • Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 6:2
  • Ciężkowianka Ciężkowice - LKS Wietrzychowice 3:0
  • Zorza Zaczarnie - LUKS Skrzyszów 3:5
  • Dunajec Zakliczyn - Olimpia Wojnicz 1:0
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Polan II Żabno 0:1
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 71
ogółem: 664 653

statystyki szczegółowe

Aktualności

Jak nie teraz to kiedy?

  • autor: Adrian Boruch, 2016-09-16 23:19

 

   

 

 

6. kolejka Ligi Okręgowej gr. II (Tarnów)

Sobota 17 września, godz. 16:00

Stadion w Zbylitowskiej Górze

DUNAJEC ZBYLITOWSKA GÓRA - VICTORIA KOSZYCE MAŁE

Czas na Derby Gminy Tarnów! Od lat trwa zażarta rywalizacja pomiędzy oboma zespołami, nadchodzi kolejny sezon i kolejne pojedynki tych drużyn. Na obiekcie w Zbylitowskiej Górze Victoria od lat nie może zwyciężyć, czy tym razem zdoła to zrobić?

Zapraszamy serdecznie na stadion w Zbylitowskiej Górze już w najbliższą sobotę, emocje gwarantowane!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [126]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Ciężkowianka CiężkowiceVictoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice   Victoria Koszyce Małe
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wisła SzczucinVictoria Koszyce Małe
Wisła Szczucin 6:2 Victoria Koszyce Małe
2018-04-15, 16:00:00
Stadion w Szczucinie
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Łukovia Łukowa - GKS Gromnik
Olimpia Wojnicz - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
KS US Śmigno - Ciężkowianka Ciężkowice
Victoria Koszyce Małe - LKS Wietrzychowice
Polan II Żabno - Zorza Zaczarnie
Metal Gawro Tarnów - Dunajec Zakliczyn
KS Nowa Jastrząbka - Dunajec Zbylitowska Góra
LUKS Skrzyszów - Wisła Szczucin

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
GKS Gromnik 3:0 KS Nowa Jastrząbka
Dunajec Zbylitowska Góra 3:2 Metal Gawro Tarnów
KS US Śmigno 3:2 Łukovia Łukowa
Wisła Szczucin 6:2 Victoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice 3:0 LKS Wietrzychowice
Zorza Zaczarnie 3:5 LUKS Skrzyszów
Dunajec Zakliczyn 1:0 Olimpia Wojnicz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:1 Polan II Żabno