Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • GKS Gromnik - KS Nowa Jastrząbka 3:0
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Metal Gawro Tarnów 3:2
  • KS US Śmigno - Łukovia Łukowa 3:2
  • Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 6:2
  • Ciężkowianka Ciężkowice - LKS Wietrzychowice 3:0
  • Zorza Zaczarnie - LUKS Skrzyszów 3:5
  • Dunajec Zakliczyn - Olimpia Wojnicz 1:0
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Polan II Żabno 0:1
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 71
ogółem: 664 633

statystyki szczegółowe

Aktualności

"Jaskółki" znowu zawitają do Koszyc

  • autor: Adrian Boruch, 2016-09-25 21:46

Wylosowano pary ćwierćfinałowe Okręgowego Pucharu Polski. Victoria zmierzy się na własnym obiekcie z Unią Tarnów.

Warto podkreślić, że obie drużyny spotkały się rok temu, ale w półfinałowym starciu. "Jaskółki" wygrały wtedy 5:2.

Pary ćwierćfinałowe PP:

 Dunajec Zakliczyn (OKR) - Tarnovia Tarnów (IV) 
 KS Koszyce Wielkie (A) - Zorza Zaczarnie (OKR) 
 Dunajec Zbylitowska Góra (OKR) - Wolania Wola Rzędzińska (IV) 
 Victoria Koszyce Małe (OKR) - Unia Tarnów (III) 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [117]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Ciężkowianka CiężkowiceVictoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice   Victoria Koszyce Małe
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wisła SzczucinVictoria Koszyce Małe
Wisła Szczucin 6:2 Victoria Koszyce Małe
2018-04-15, 16:00:00
Stadion w Szczucinie
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Łukovia Łukowa - GKS Gromnik
Olimpia Wojnicz - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
KS US Śmigno - Ciężkowianka Ciężkowice
Victoria Koszyce Małe - LKS Wietrzychowice
Polan II Żabno - Zorza Zaczarnie
Metal Gawro Tarnów - Dunajec Zakliczyn
KS Nowa Jastrząbka - Dunajec Zbylitowska Góra
LUKS Skrzyszów - Wisła Szczucin

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
GKS Gromnik 3:0 KS Nowa Jastrząbka
Dunajec Zbylitowska Góra 3:2 Metal Gawro Tarnów
KS US Śmigno 3:2 Łukovia Łukowa
Wisła Szczucin 6:2 Victoria Koszyce Małe
Ciężkowianka Ciężkowice 3:0 LKS Wietrzychowice
Zorza Zaczarnie 3:5 LUKS Skrzyszów
Dunajec Zakliczyn 1:0 Olimpia Wojnicz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:1 Polan II Żabno