Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:3
  • Olszynka Ołpiny - LKS Dębina Łętowska 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Rzuchowa 5:1
  • KS Radlna - Tuchovia II Tuchów 2:1
  • KS Ryglice - LKS Biała Lubaszowa 3:1
  • KS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd 2:2
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice 0:0
  • Dunajec Mikołajowice - Victoria Koszyce Małe 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 299, wczoraj: 399
ogółem: 702 209

statystyki szczegółowe

Aktualności

"Jaskółki" znowu zawitają do Koszyc

  • autor: Adrian Boruch, 2016-09-25 21:46

Wylosowano pary ćwierćfinałowe Okręgowego Pucharu Polski. Victoria zmierzy się na własnym obiekcie z Unią Tarnów.

Warto podkreślić, że obie drużyny spotkały się rok temu, ale w półfinałowym starciu. "Jaskółki" wygrały wtedy 5:2.

Pary ćwierćfinałowe PP:

 Dunajec Zakliczyn (OKR) - Tarnovia Tarnów (IV) 
 KS Koszyce Wielkie (A) - Zorza Zaczarnie (OKR) 
 Dunajec Zbylitowska Góra (OKR) - Wolania Wola Rzędzińska (IV) 
 Victoria Koszyce Małe (OKR) - Unia Tarnów (III) 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [140]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeBobrovia Bobrowniki Małe
Victoria Koszyce Małe   Bobrovia Bobrowniki Małe
2018-10-27, 14:00:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceVictoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe
2018-10-14, 15:00:00
Stadion w Mikołajowicach
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice - KS Radlna
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska - KS Koszyce Wielkie
KS Rzuchowa - Olszynka Ołpiny

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny 3:0 LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra 5:1 KS Rzuchowa
KS Radlna 2:1 Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice 3:1 LKS Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie 2:2 LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 0:0 LKS Zgłobice
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe