Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:3
  • Olszynka Ołpiny - LKS Dębina Łętowska 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Rzuchowa 5:1
  • KS Radlna - Tuchovia II Tuchów 2:1
  • KS Ryglice - LKS Biała Lubaszowa 3:1
  • KS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd 2:2
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice 0:0
  • Dunajec Mikołajowice - Victoria Koszyce Małe 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 325, wczoraj: 368
ogółem: 701 401

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończyć rok pozytywnie

  • autor: Adrian Boruch, 2016-11-17 16:57

 

   

 

 

Zaległy mecz 11. kolejki Ligi Okręgowej gr. II (Tarnów)

Piątek 18 listopada, godz. 19:00

Boisko boczne Bruk-Betu Termaliki

BRUK-BET TERMALICA II NIECIECZA - VICTORIA KOSZYCE MAŁE

Już jutro nasi zawodnicy rozegrają zaległy mecz 11. kolejki z rezerwami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Spotkanie zostanie rozegrane na bocznym boisku "Słoników", które jest wyposażone w sztuczne oświetlenie i sztuczną murawę. Zagorzałych kibiców serdecznie zapraszamy!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [101]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Biała LubaszowaVictoria Koszyce Małe
LKS Biała Lubaszowa   Victoria Koszyce Małe
2018-10-20, 15:00:00

Stadion w Białej Lubaszowej

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceVictoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe
2018-10-14, 15:00:00
Stadion w Mikołajowicach
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice - KS Radlna
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska - KS Koszyce Wielkie
KS Rzuchowa - Olszynka Ołpiny

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny 3:0 LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra 5:1 KS Rzuchowa
KS Radlna 2:1 Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice 3:1 LKS Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie 2:2 LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 0:0 LKS Zgłobice
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe