Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Gawro Tarnów 1:1
  • LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno 1:2
  • Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4:2
  • Olimpia Wojnicz - KS Nowa Jastrząbka 2:0
  • Polan II Żabno - Łukovia Łukowa 1:4
  • Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik 0:5
  • Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn 3:0
  • LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra 1:5
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 118
ogółem: 674 737

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podział punktów

  • autor: Adrian Boruch, 2017-03-27 22:02

 

   

 

IKAR ODPORYSZÓW - VICTORIA KOSZYCE MAŁE 2:2 (1:0)

Bramki:
1:0 (30'): Przemysław Warzecha
1:1 (61'): Artur Barszcz
2:1 (74'): Dawid Pagos
2:2 (90'): Artur Barszcz (rzut karny)

Składy:
Ikar Odporyszów

Trener: Daniel Krzaczek
Kamil Kijowski - Dariusz Flis, Maciej Głód, Mariusz Kożuch, Daniel Krzaczek (89' Kamil Fijałkowski), Piotr Leżoń (60' Tomasz Dębosz), Damian Nieroda, Dawid Pagos, Jakub Ptak, Mateusz Warzecha, Przemysław Warzecha (75' Maksymilian Patoń)

Victoria Koszyce Małe
Trener: Janusz Kuboń
Andrzej Łukasik - Artur Barszcz, Adrian Boruch, Mateusz Cichy (84' Sebastian Łątka), Adrian Gorzkowski (60' Kamil Jurczyk), Marcin Jarosz (80' Patryk Partyka), Wojciech Kuboń, Jakub Małysiak (75' Kamil Rybak), Jacek Mokwa, Mateusz Orlik, Mateusz Reszczyński

Żółte kartki:
27' Jakub Ptak
64' Mateusz Warzecha
88' Jakub Ptak

Czerwone kartki:
88' Jakub Ptak (po dwóch żółtych)

Widzów: ok. 50.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [118]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeGKS Gromnik
Victoria Koszyce Małe 0:5 GKS Gromnik
2018-06-16, 17:00:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Ciężkowianka Ciężkowice 1:1 Metal Gawro Tarnów
LUKS Skrzyszów 1:2 KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie 4:2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz 2:0 KS Nowa Jastrząbka
Polan II Żabno 1:4 Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe 0:5 GKS Gromnik
Wisła Szczucin 3:0 Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice 1:5 Dunajec Zbylitowska Góra