Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Łukovia Łukowa - LUKS Skrzyszów 1:0
  • KS US Śmigno - Victoria Koszyce Małe 6:1
  • Dunajec Zakliczyn - Zorza Zaczarnie 3:2
  • Dunajec Zbylitowska Góra - Wisła Szczucin 3:3
  • GKS Gromnik - LKS Wietrzychowice 5:2
  • KS Nowa Jastrząbka - Polan II Żabno 0:2
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice 1:0
  • Metal Gawro Tarnów - Olimpia Wojnicz 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 183, wczoraj: 129
ogółem: 673 578

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wstępny terminarz na sezon 17/18

  • autor: Adrian Boruch, 2017-07-20 15:46

Poznaliśmy wstępny terminarz rundy jesiennej nowego sezonu w Lidze Okręgowej!

Sezon 2017/2018 rozpocznie się w weekend 12/13 sierpnia. Pierwszy mecz rozegramy na swoim obiekcie podejmując rywala zza miedzy - Dunajec Zbylitowska Góra. Dokładne terminy już wkrótce.

 

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017

1 Zorza Zaczarnie - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-08-12      
2 Wisła Szczucin - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-08-12      
3 Wietrzychowice - Dunajec Zakliczyn 2017-08-12      
4 Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-08-12      
5 LUKS Skrzyszów - Gromnik 2017-08-12      
6 Polan Żabno II - Śmigno 2017-08-12      
7 Olimpia Wojnicz - Łukovia Łukowa 2017-08-12      
8 Metal Tarnów - Nowa Jastrząbka 2017-08-12      


 

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017

9 Ciężkowianka Ciężkowice - Nowa Jastrząbka 2017-08-19      
10 Łukovia Łukowa - Metal Tarnów 2017-08-19      
11 Śmigno - Olimpia Wojnicz 2017-08-19      
12 Gromnik - Polan Żabno II 2017-08-19      
13 Dunajec Zbylitowska Góra - LUKS Skrzyszów 2017-08-19      
14 Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce Małe 2017-08-19      
15 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wietrzychowice 2017-08-19      
16 Zorza Zaczarnie - Wisła Szczucin 2017-08-19      


 

Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017

17 Wisła Szczucin - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-08-26      
18 Wietrzychowice - Zorza Zaczarnie 2017-08-26      
19 Victoria Koszyce Małe - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-08-26      
20 LUKS Skrzyszów - Dunajec Zakliczyn 2017-08-26      
21 Polan Żabno II - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-08-26      
22 Olimpia Wojnicz - Gromnik 2017-08-26      
23 Metal Tarnów - Śmigno 2017-08-26      
24 Nowa Jastrząbka - Łukovia Łukowa 2017-08-26      


 

Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

25 Ciężkowianka Ciężkowice - Łukovia Łukowa 2017-09-02      
26 Śmigno - Nowa Jastrząbka 2017-09-02      
27 Gromnik - Metal Tarnów 2017-09-02      
28 Dunajec Zbylitowska Góra - Olimpia Wojnicz 2017-09-02      
29 Dunajec Zakliczyn - Polan Żabno II 2017-09-02      
30 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - LUKS Skrzyszów 2017-09-02      
31 Zorza Zaczarnie - Victoria Koszyce Małe 2017-09-02      
32 Wisła Szczucin - Wietrzychowice 2017-09-02      


 

Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

33 Wietrzychowice - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-09      
34 Victoria Koszyce Małe - Wisła Szczucin 2017-09-09      
35 LUKS Skrzyszów - Zorza Zaczarnie 2017-09-09      
36 Polan Żabno II - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-09-09      
37 Olimpia Wojnicz - Dunajec Zakliczyn 2017-09-09      
38 Metal Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-09-09      
39 Nowa Jastrząbka - Gromnik 2017-09-09      
40 Łukovia Łukowa - Śmigno 2017-09-09      


 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2017

41 Ciężkowianka Ciężkowice - Śmigno 2017-09-13      
42 Gromnik - Łukovia Łukowa 2017-09-13      
43 Dunajec Zbylitowska Góra - Nowa Jastrząbka 2017-09-13      
44 Dunajec Zakliczyn - Metal Tarnów 2017-09-13      
45 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Olimpia Wojnicz 2017-09-13      
46 Zorza Zaczarnie - Polan Żabno II 2017-09-13      
47 Wisła Szczucin - LUKS Skrzyszów 2017-09-13      
48 Wietrzychowice - Victoria Koszyce Małe 2017-09-13      


 

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

49 Victoria Koszyce Małe - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-16      
50 LUKS Skrzyszów - Wietrzychowice 2017-09-16      
51 Polan Żabno II - Wisła Szczucin 2017-09-16      
52 Olimpia Wojnicz - Zorza Zaczarnie 2017-09-16      
53 Metal Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-09-16      
54 Nowa Jastrząbka - Dunajec Zakliczyn 2017-09-16      
55 Łukovia Łukowa - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-09-16      
56 Śmigno - Gromnik 2017-09-16      


 

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

57 Ciężkowianka Ciężkowice - Gromnik 2017-09-23      
58 Dunajec Zbylitowska Góra - Śmigno 2017-09-23      
59 Dunajec Zakliczyn - Łukovia Łukowa 2017-09-23      
60 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Nowa Jastrząbka 2017-09-23      
61 Zorza Zaczarnie - Metal Tarnów 2017-09-23      
62 Wisła Szczucin - Olimpia Wojnicz 2017-09-23      
63 Wietrzychowice - Polan Żabno II 2017-09-23      
64 Victoria Koszyce Małe - LUKS Skrzyszów 2017-09-23      


 

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

65 LUKS Skrzyszów - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-09-30      
66 Polan Żabno II - Victoria Koszyce Małe 2017-09-30      
67 Olimpia Wojnicz - Wietrzychowice 2017-09-30      
68 Metal Tarnów - Wisła Szczucin 2017-09-30      
69 Nowa Jastrząbka - Zorza Zaczarnie 2017-09-30      
70 Łukovia Łukowa - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-09-30      
71 Śmigno - Dunajec Zakliczyn 2017-09-30      
72 Gromnik - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-09-30      


 

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

73 Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-10-07      
74 Dunajec Zakliczyn - Gromnik 2017-10-07      
75 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Śmigno 2017-10-07      
76 Zorza Zaczarnie - Łukovia Łukowa 2017-10-07      
77 Wisła Szczucin - Nowa Jastrząbka 2017-10-07      
78 Wietrzychowice - Metal Tarnów 2017-10-07      
79 Victoria Koszyce Małe - Olimpia Wojnicz 2017-10-07      
80 LUKS Skrzyszów - Polan Żabno II 2017-10-07      


 

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

81 Polan Żabno II - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-10-14      
82 Olimpia Wojnicz - LUKS Skrzyszów 2017-10-14      
83 Metal Tarnów - Victoria Koszyce Małe 2017-10-14      
84 Nowa Jastrząbka - Wietrzychowice 2017-10-14      
85 Łukovia Łukowa - Wisła Szczucin 2017-10-14      
86 Śmigno - Zorza Zaczarnie 2017-10-14      
87 Gromnik - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-10-14      
88 Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn 2017-10-14      


 

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

89 Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn 2017-10-21      
90 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-10-21      
91 Zorza Zaczarnie - Gromnik 2017-10-21      
92 Wisła Szczucin - Śmigno 2017-10-21      
93 Wietrzychowice - Łukovia Łukowa 2017-10-21      
94 Victoria Koszyce Małe - Nowa Jastrząbka 2017-10-21      
95 LUKS Skrzyszów - Metal Tarnów 2017-10-21      
96 Polan Żabno II - Olimpia Wojnicz 2017-10-21      


 

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

97 Olimpia Wojnicz - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-10-28      
98 Metal Tarnów - Polan Żabno II 2017-10-28      
99 Nowa Jastrząbka - LUKS Skrzyszów 2017-10-28      
100 Łukovia Łukowa - Victoria Koszyce Małe 2017-10-28      
101 Śmigno - Wietrzychowice 2017-10-28      
102 Gromnik - Wisła Szczucin 2017-10-28      
103 Dunajec Zbylitowska Góra - Zorza Zaczarnie 2017-10-28      
104 Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-10-28      


 

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

105 Ciężkowianka Ciężkowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2017-11-04      
106 Zorza Zaczarnie - Dunajec Zakliczyn 2017-11-04      
107 Wisła Szczucin - Dunajec Zbylitowska Góra 2017-11-04      
108 Wietrzychowice - Gromnik 2017-11-04      
109 Victoria Koszyce Małe - Śmigno 2017-11-04      
110 LUKS Skrzyszów - Łukovia Łukowa 2017-11-04      
111 Polan Żabno II - Nowa Jastrząbka 2017-11-04      
112 Olimpia Wojnicz - Metal Tarnów 2017-11-04      


 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

113 Metal Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice 2017-11-11      
114 Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 2017-11-11      
115 Łukovia Łukowa - Polan Żabno II 2017-11-11      
116 Śmigno - LUKS Skrzyszów 2017-11-11      
117 Gromnik - Victoria Koszyce Małe 2017-11-11      
118 Dunajec Zbylitowska Góra - Wietrzychowice 2017-11-11      
119 Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 2017-11-11      
120 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Zorza Zaczarnie 2017-11-11

 

źródło: TOZPN 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [88]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeDunajec Zakliczyn
Victoria Koszyce Małe 0:6 Dunajec Zakliczyn
2018-06-09, 15:30:00
Stadion w Koszycach Małych
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Ciężkowianka Ciężkowice - Metal Gawro Tarnów
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz - KS Nowa Jastrząbka
Polan II Żabno - Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe - GKS Gromnik
Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn
LKS Wietrzychowice - Dunajec Zbylitowska Góra

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
Łukovia Łukowa 1:0 LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno 6:1 Victoria Koszyce Małe
Dunajec Zakliczyn 3:2 Zorza Zaczarnie
Dunajec Zbylitowska Góra 3:3 Wisła Szczucin
GKS Gromnik 5:2 LKS Wietrzychowice
KS Nowa Jastrząbka 0:2 Polan II Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:0 Ciężkowianka Ciężkowice
Metal Gawro Tarnów 1:2 Olimpia Wojnicz