- autor: Adrian Boruch, 2017-07-20 15:46
-
Poznaliśmy wstępny terminarz rundy jesiennej nowego sezonu w Lidze Okręgowej!
Sezon 2017/2018 rozpocznie się w weekend 12/13 sierpnia. Pierwszy mecz rozegramy na swoim obiekcie podejmując rywala zza miedzy - Dunajec Zbylitowska Góra. Dokładne terminy już wkrótce.
Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017
1 | Zorza Zaczarnie | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-08-12 | | | |
2 | Wisła Szczucin | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-08-12 | | | |
3 | Wietrzychowice | - Dunajec Zakliczyn | 2017-08-12 | | | |
4 | Victoria Koszyce Małe | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-08-12 | | | |
5 | LUKS Skrzyszów | - Gromnik | 2017-08-12 | | | |
6 | Polan Żabno II | - Śmigno | 2017-08-12 | | | |
7 | Olimpia Wojnicz | - Łukovia Łukowa | 2017-08-12 | | | |
8 | Metal Tarnów | - Nowa Jastrząbka | 2017-08-12 | | | |
Kolejka 2 w dniach 19-08-2017/20-08-2017
9 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Nowa Jastrząbka | 2017-08-19 | | | |
10 | Łukovia Łukowa | - Metal Tarnów | 2017-08-19 | | | |
11 | Śmigno | - Olimpia Wojnicz | 2017-08-19 | | | |
12 | Gromnik | - Polan Żabno II | 2017-08-19 | | | |
13 | Dunajec Zbylitowska Góra | - LUKS Skrzyszów | 2017-08-19 | | | |
14 | Dunajec Zakliczyn | - Victoria Koszyce Małe | 2017-08-19 | | | |
15 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Wietrzychowice | 2017-08-19 | | | |
16 | Zorza Zaczarnie | - Wisła Szczucin | 2017-08-19 | | | |
Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017
17 | Wisła Szczucin | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-08-26 | | | |
18 | Wietrzychowice | - Zorza Zaczarnie | 2017-08-26 | | | |
19 | Victoria Koszyce Małe | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-08-26 | | | |
20 | LUKS Skrzyszów | - Dunajec Zakliczyn | 2017-08-26 | | | |
21 | Polan Żabno II | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-08-26 | | | |
22 | Olimpia Wojnicz | - Gromnik | 2017-08-26 | | | |
23 | Metal Tarnów | - Śmigno | 2017-08-26 | | | |
24 | Nowa Jastrząbka | - Łukovia Łukowa | 2017-08-26 | | | |
Kolejka 4 w dniach 02-09-2017/03-09-2017
25 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Łukovia Łukowa | 2017-09-02 | | | |
26 | Śmigno | - Nowa Jastrząbka | 2017-09-02 | | | |
27 | Gromnik | - Metal Tarnów | 2017-09-02 | | | |
28 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Olimpia Wojnicz | 2017-09-02 | | | |
29 | Dunajec Zakliczyn | - Polan Żabno II | 2017-09-02 | | | |
30 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - LUKS Skrzyszów | 2017-09-02 | | | |
31 | Zorza Zaczarnie | - Victoria Koszyce Małe | 2017-09-02 | | | |
32 | Wisła Szczucin | - Wietrzychowice | 2017-09-02 | | | |
Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017
33 | Wietrzychowice | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-09-09 | | | |
34 | Victoria Koszyce Małe | - Wisła Szczucin | 2017-09-09 | | | |
35 | LUKS Skrzyszów | - Zorza Zaczarnie | 2017-09-09 | | | |
36 | Polan Żabno II | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-09-09 | | | |
37 | Olimpia Wojnicz | - Dunajec Zakliczyn | 2017-09-09 | | | |
38 | Metal Tarnów | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-09-09 | | | |
39 | Nowa Jastrząbka | - Gromnik | 2017-09-09 | | | |
40 | Łukovia Łukowa | - Śmigno | 2017-09-09 | | | |
Kolejka 6 w dniach 13-09-2017
41 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Śmigno | 2017-09-13 | | | |
42 | Gromnik | - Łukovia Łukowa | 2017-09-13 | | | |
43 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Nowa Jastrząbka | 2017-09-13 | | | |
44 | Dunajec Zakliczyn | - Metal Tarnów | 2017-09-13 | | | |
45 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Olimpia Wojnicz | 2017-09-13 | | | |
46 | Zorza Zaczarnie | - Polan Żabno II | 2017-09-13 | | | |
47 | Wisła Szczucin | - LUKS Skrzyszów | 2017-09-13 | | | |
48 | Wietrzychowice | - Victoria Koszyce Małe | 2017-09-13 | | | |
Kolejka 7 w dniach 16-09-2017/17-09-2017
49 | Victoria Koszyce Małe | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-09-16 | | | |
50 | LUKS Skrzyszów | - Wietrzychowice | 2017-09-16 | | | |
51 | Polan Żabno II | - Wisła Szczucin | 2017-09-16 | | | |
52 | Olimpia Wojnicz | - Zorza Zaczarnie | 2017-09-16 | | | |
53 | Metal Tarnów | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-09-16 | | | |
54 | Nowa Jastrząbka | - Dunajec Zakliczyn | 2017-09-16 | | | |
55 | Łukovia Łukowa | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-09-16 | | | |
56 | Śmigno | - Gromnik | 2017-09-16 | | | |
Kolejka 8 w dniach 23-09-2017/24-09-2017
57 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Gromnik | 2017-09-23 | | | |
58 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Śmigno | 2017-09-23 | | | |
59 | Dunajec Zakliczyn | - Łukovia Łukowa | 2017-09-23 | | | |
60 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Nowa Jastrząbka | 2017-09-23 | | | |
61 | Zorza Zaczarnie | - Metal Tarnów | 2017-09-23 | | | |
62 | Wisła Szczucin | - Olimpia Wojnicz | 2017-09-23 | | | |
63 | Wietrzychowice | - Polan Żabno II | 2017-09-23 | | | |
64 | Victoria Koszyce Małe | - LUKS Skrzyszów | 2017-09-23 | | | |
Kolejka 9 w dniach 30-09-2017/01-10-2017
65 | LUKS Skrzyszów | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-09-30 | | | |
66 | Polan Żabno II | - Victoria Koszyce Małe | 2017-09-30 | | | |
67 | Olimpia Wojnicz | - Wietrzychowice | 2017-09-30 | | | |
68 | Metal Tarnów | - Wisła Szczucin | 2017-09-30 | | | |
69 | Nowa Jastrząbka | - Zorza Zaczarnie | 2017-09-30 | | | |
70 | Łukovia Łukowa | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-09-30 | | | |
71 | Śmigno | - Dunajec Zakliczyn | 2017-09-30 | | | |
72 | Gromnik | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-09-30 | | | |
Kolejka 10 w dniach 07-10-2017/08-10-2017
73 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-10-07 | | | |
74 | Dunajec Zakliczyn | - Gromnik | 2017-10-07 | | | |
75 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Śmigno | 2017-10-07 | | | |
76 | Zorza Zaczarnie | - Łukovia Łukowa | 2017-10-07 | | | |
77 | Wisła Szczucin | - Nowa Jastrząbka | 2017-10-07 | | | |
78 | Wietrzychowice | - Metal Tarnów | 2017-10-07 | | | |
79 | Victoria Koszyce Małe | - Olimpia Wojnicz | 2017-10-07 | | | |
80 | LUKS Skrzyszów | - Polan Żabno II | 2017-10-07 | | | |
Kolejka 11 w dniach 14-10-2017/15-10-2017
81 | Polan Żabno II | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-10-14 | | | |
82 | Olimpia Wojnicz | - LUKS Skrzyszów | 2017-10-14 | | | |
83 | Metal Tarnów | - Victoria Koszyce Małe | 2017-10-14 | | | |
84 | Nowa Jastrząbka | - Wietrzychowice | 2017-10-14 | | | |
85 | Łukovia Łukowa | - Wisła Szczucin | 2017-10-14 | | | |
86 | Śmigno | - Zorza Zaczarnie | 2017-10-14 | | | |
87 | Gromnik | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-10-14 | | | |
88 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Dunajec Zakliczyn | 2017-10-14 | | | |
Kolejka 12 w dniach 21-10-2017/22-10-2017
89 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Dunajec Zakliczyn | 2017-10-21 | | | |
90 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-10-21 | | | |
91 | Zorza Zaczarnie | - Gromnik | 2017-10-21 | | | |
92 | Wisła Szczucin | - Śmigno | 2017-10-21 | | | |
93 | Wietrzychowice | - Łukovia Łukowa | 2017-10-21 | | | |
94 | Victoria Koszyce Małe | - Nowa Jastrząbka | 2017-10-21 | | | |
95 | LUKS Skrzyszów | - Metal Tarnów | 2017-10-21 | | | |
96 | Polan Żabno II | - Olimpia Wojnicz | 2017-10-21 | | | |
Kolejka 13 w dniach 28-10-2017/29-10-2017
97 | Olimpia Wojnicz | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-10-28 | | | |
98 | Metal Tarnów | - Polan Żabno II | 2017-10-28 | | | |
99 | Nowa Jastrząbka | - LUKS Skrzyszów | 2017-10-28 | | | |
100 | Łukovia Łukowa | - Victoria Koszyce Małe | 2017-10-28 | | | |
101 | Śmigno | - Wietrzychowice | 2017-10-28 | | | |
102 | Gromnik | - Wisła Szczucin | 2017-10-28 | | | |
103 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Zorza Zaczarnie | 2017-10-28 | | | |
104 | Dunajec Zakliczyn | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-10-28 | | | |
Kolejka 14 w dniach 04-11-2017/05-11-2017
105 | Ciężkowianka Ciężkowice | - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 2017-11-04 | | | |
106 | Zorza Zaczarnie | - Dunajec Zakliczyn | 2017-11-04 | | | |
107 | Wisła Szczucin | - Dunajec Zbylitowska Góra | 2017-11-04 | | | |
108 | Wietrzychowice | - Gromnik | 2017-11-04 | | | |
109 | Victoria Koszyce Małe | - Śmigno | 2017-11-04 | | | |
110 | LUKS Skrzyszów | - Łukovia Łukowa | 2017-11-04 | | | |
111 | Polan Żabno II | - Nowa Jastrząbka | 2017-11-04 | | | |
112 | Olimpia Wojnicz | - Metal Tarnów | 2017-11-04 | | | |
Kolejka 15 w dniach 11-11-2017/12-11-2017
113 | Metal Tarnów | - Ciężkowianka Ciężkowice | 2017-11-11 | | | |
114 | Nowa Jastrząbka | - Olimpia Wojnicz | 2017-11-11 | | | |
115 | Łukovia Łukowa | - Polan Żabno II | 2017-11-11 | | | |
116 | Śmigno | - LUKS Skrzyszów | 2017-11-11 | | | |
117 | Gromnik | - Victoria Koszyce Małe | 2017-11-11 | | | |
118 | Dunajec Zbylitowska Góra | - Wietrzychowice | 2017-11-11 | | | |
119 | Dunajec Zakliczyn | - Wisła Szczucin | 2017-11-11 | | | |
120 | Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | - Zorza Zaczarnie | 2017-11-11 |
źródło: TOZPN