Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LUKS Skrzyszów - Metal Gawro Tarnów 2:2
  • Wisła Szczucin - KS US Śmigno 6:1
  • LKS Wietrzychowice - Łukovia Łukowa 0:1
  • Victoria Koszyce Małe - KS Nowa Jastrząbka 3:1
  • Zorza Zaczarnie - GKS Gromnik 1:0
  • Polan II Żabno - Olimpia Wojnicz
  • Ciężkowianka Ciężkowice - Dunajec Zakliczyn
  • Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Dunajec Zbylitowska Góra 2:0
  •        

Statystyki drużyny

Buttony

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 462
ogółem: 640 100

statystyki szczegółowe

Aktualności

SPARING #1

  • autor: adiczko, 2017-07-26 09:24

 

   

 

ORZEŁ DĘBNO - VICTORIA KOSZYCE MAŁE 4:4 (0:2)

Bramki:
0:1 (12'): Mateusz Orlik
0:2 (14'): Mateusz Orlik
1:2 (51'): Zawodnik Orła
1:3 (63'): Mateusz Orlik
1:4 (65'): Kamil Kużdżał
2:4 (73'): zawodnik Orła
3:4 (74'): zawodnik Orła
4:4 (90'): zawodnik Orła

Skład:
Łukasik - S. Łątka, P. Mokwa, Wójcik, Wróblewski - Jurczyk, M. Jarosz, Groński, Kużdżał - Orlik, A. Jarosz

Z ławki wchodzili:
O. Oleśkiewicz, Cholewiak, Wielgus


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [74]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Łukovia ŁukowaVictoria Koszyce Małe
Łukovia Łukowa   Victoria Koszyce Małe
2017-10-29, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Victoria Koszyce MałeKS Nowa Jastrząbka
Victoria Koszyce Małe 3:1 KS Nowa Jastrząbka
2017-10-21, 15:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
Dunajec Zbylitowska Góra - Zorza Zaczarnie
Metal Gawro Tarnów - Polan II Żabno
KS Nowa Jastrząbka - LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno - LKS Wietrzychowice
Łukovia Łukowa - Victoria Koszyce Małe
GKS Gromnik - Wisła Szczucin
Olimpia Wojnicz - Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
LUKS Skrzyszów 2:2 Metal Gawro Tarnów
Wisła Szczucin 6:1 KS US Śmigno
LKS Wietrzychowice 0:1 Łukovia Łukowa
Victoria Koszyce Małe 3:1 KS Nowa Jastrząbka
Zorza Zaczarnie 1:0 GKS Gromnik
Polan II Żabno Olimpia Wojnicz
Ciężkowianka Ciężkowice Dunajec Zakliczyn
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2:0 Dunajec Zbylitowska Góra