Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Radlna - Gosłavia Gosławice
  • Pogoria Pogórska Wola - KS Koszyce Wielkie
  • KS Ryglice - Dunajec Mikołajowice
  • LKS Zgłobice - Bobrovia Bobrowniki Małe
  • KS Rzuchowa - LKS Szynwałd 1:1
  • LKS Dębina Łętowska - LKS Biała Lubaszowa
  • Orzeł Lisia Góra - Olszynka Ołpiny
  • Tuchovia II Tuchów - Victoria Koszyce Małe
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 282, wczoraj: 281
ogółem: 687 519

statystyki szczegółowe

Aktualności

Kierunek - Zakliczyn

  • autor: VictoriaKoszyceMale, 2017-08-18 13:57

 

   

 

DUNAJEC ZAKLICZYN - VICTORIA KOSZYCE MAŁE

2. kolejka Ligi Okręgowej gr. II

20 sierpnia godz. 16:30

Stadion w Zakliczynie

Już w niedzielę odbędzie się mecz 2. kolejki tarnowskiej klasy okręgowej pomiędzy Dunajcem Zakliczyn a Victorią Koszyce Małe. W swoim pierwszym meczu Dunajec pewnie wygrał na wyjeździe z Wietrzychowicami 5:1, zaś Victoria wygrała z Dunajcem ze Zbylitowskiej Góry 2:1. Któraś z drużyn w niedzielne popołudnie pierwszy raz w tym sezonie zgubi punkty, pytanie która? Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej do Zakliczyna, emocji z pewnością nie zabraknie!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [83]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Victoria Koszyce MałeLKS Zgłobice
Victoria Koszyce Małe   LKS Zgłobice
2018-08-19, 18:00:00

Stadion w Koszycach Małych

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

KS RzuchowaVictoria Koszyce Małe
KS Rzuchowa 1:0 Victoria Koszyce Małe
2018-08-12, 17:00:00
Stadion w Rzuchowej
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Gosłavia Gosławice - Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd - LKS Zgłobice
Bobrovia Bobrowniki Małe - Tuchovia II Tuchów
LKS Biała Lubaszowa - Olszynka Ołpiny
KS Koszyce Wielkie - Orzeł Lisia Góra
Dunajec Mikołajowice - KS Radlna
LKS Dębina Łętowska - KS Rzuchowa
Victoria Koszyce Małe - KS Ryglice

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
KS Radlna Gosłavia Gosławice
Pogoria Pogórska Wola KS Koszyce Wielkie
KS Ryglice Dunajec Mikołajowice
LKS Zgłobice Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Rzuchowa 1:1 LKS Szynwałd
LKS Dębina Łętowska LKS Biała Lubaszowa
Orzeł Lisia Góra Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów Victoria Koszyce Małe