Victoria Koszyce Małe - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gosłavia Gosławice - Bobrovia Bobrowniki Małe 3:3
  • Olszynka Ołpiny - LKS Dębina Łętowska 3:0
  • Orzeł Lisia Góra - KS Rzuchowa 5:1
  • KS Radlna - Tuchovia II Tuchów 2:1
  • KS Ryglice - LKS Biała Lubaszowa 3:1
  • KS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd 2:2
  • Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice 0:0
  • Dunajec Mikołajowice - Victoria Koszyce Małe 1:2
  •        

Statystyki drużyny

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 275, wczoraj: 559
ogółem: 700 500

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Victoria Koszyce Małe
4:0
(3:0)
herb KS Ryglice
Victoria Koszyce Małe   KS Ryglice
Stadion w Koszycach Małych

2018-08-26, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

herb Victoria Koszyce Małe Informacje o kadrze Victoria Koszyce Małe

1. Łukasz Wójcik   
2. Mateusz Orlik kapitan bramka   
3. Łukasz Kozioł ??ta kartka   
4. Hubert Januś   
5. Maciej Wójtowicz ??ta kartka   
6. Tomasz Szalecki   
7. Kamil Rybak   
8. Jacek Mokwa bramka   
9. Piotr Mokwa   
10. Sebastian Łątka   
11. Paweł Kasprzyk  zmiana 80" Michał Łątka   

herb Victoria Koszyce Małe Prezentacja graficzna składu drużyny Victoria Koszyce Małe



Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Najbliższe spotkanie

LKS Biała LubaszowaVictoria Koszyce Małe
LKS Biała Lubaszowa   Victoria Koszyce Małe
2018-10-20, 15:00:00

Stadion w Białej Lubaszowej

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Dunajec MikołajowiceVictoria Koszyce Małe
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe
2018-10-14, 15:00:00
Stadion w Mikołajowicach
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Mikołajowice
KS Ryglice - KS Radlna
LKS Szynwałd - Gosłavia Gosławice
LKS Biała Lubaszowa - Victoria Koszyce Małe
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Orzeł Lisia Góra
LKS Dębina Łętowska - KS Koszyce Wielkie
KS Rzuchowa - Olszynka Ołpiny

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Gosłavia Gosławice 3:3 Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny 3:0 LKS Dębina Łętowska
Orzeł Lisia Góra 5:1 KS Rzuchowa
KS Radlna 2:1 Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice 3:1 LKS Biała Lubaszowa
KS Koszyce Wielkie 2:2 LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola 0:0 LKS Zgłobice
Dunajec Mikołajowice 1:2 Victoria Koszyce Małe